Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 32. son bölüm nefes kesti - İzle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 32. bölümde bu hafta olayların eksik olmadığı bir bölüm ekrana geldi. Dizinin son bölümünde Hızır ve Ünal Kaplan'ın arasındaki savaş farklı bir boyut kazandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 32. bölümde Hızır CIA'den gelen istihbarat ile neye uğradığını şaşırdı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 32. bölümde başka neler yaşandı. İşte dizinin son bölüm özeti ve yaşananlar

Hürriyet Haber
20.04.2016 - 10:19 | Son Güncelleme :

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayranları dün akşam da nefesleri eksen bir bölüm izledi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın son bölümüne büyük hesaplaşma damgasını vurdu. Dizinin hayranları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 33.bölüm fragmanını merak etti ancak dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

Ünal Kaplan'ın güç gösterisi bir yıkıma daha sebep olur. Ölüm Hızır'ın çevresinde bir çemberdir artık. Önce Selim sonra Ahmet'in ölümüyle dost kaybının acısı eksik olmaz yüreğinden. Her ne kadar masa tekrardan toplanmış, dost düşman el sıkışmış olsa da kimse kimseye güven vermez. Eskiden ihanetin yer bulamayacağı masada şimdilerde sadakatten eser yoktur. Viktor'un yerine masaya oturacak Moskof Özkan ismi de Hızır'ı huzursuz eder. O'nun gelişiyle birlikte masaya pislik bulaşacak, belki de ticaret yön değiştirecektir.

Hızır bunlarla uğraşırken bir de kendine kurulan yeni oyunu fark ettiğinde işler yine karışır. Meryem artık yuvasındadır. Geçmişin üstüne bir çizgi çekip ailesini tekrardan bir arada tutmak onun görevidir. Kurtulması gereken son bir şey kalmıştır o da Nazlı ve bebeği! Şehri terk etmesi beklenen Nazlı ise kucağında bebeğiyle ailenin kapısında belirir. Uzun zamandır beklenen mutlu aile tablosunun canlandırıldığı Pazar kahvaltısında yaşanan bu gelişme herkeste şok etkisi yaratacaktır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 31. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Mahmut'un ölümüyle birlikte herkes derin bir nefes alır. Ancak bu rahatlama çok uzun sürmeyecektir; çünkü Viktor henüz kana doymamıştır. Ticaret yapmak adına Ünal Kaplan'ın masasına davet edilen Viktor ve masanın eski üyeleri bir araya gelseler de başlattıkları savaşı bitirme niyetinde değillerdir. Kapanmak bilmeyen hesaplar, nihayete ermeyen düşmanlıkların kaçınılmaz sonunda yine acı, keder ve ihanet vardır... En büyük musibetten kurtularak huzur bulan Hızır Çakırbeyli'nin mutluluğu Meryem'in de eve dönüşüyle ikiye katlanır. Ailesinin bir arada olmasını çok özlemiştir ve artık her şey eskisinden daha güzel olacaktır. Onların hayal ettiği güzel günler Nazlı'nın hayallerinin yıkılmasına yol açar. Hızır'ın tercihleri Nazlı'nın seçeceği yolu belirleyecektir.

EŞKIYA HÜKÜMDAR OLMAZ 32. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 Geçen haftaki bölümde.. Mahmut'un ölümüyle birlikte herkes derin bir nefes alır. Ancak bu rahatlama çok uzun sürmeyecektir; çünkü Viktor henüz kana doymamıştır. Ticaret yapmak adına Ünal Kaplan'ın masasına davet edilen Viktor ve masanın eski üyeleri bir araya gelseler de başlattıkları savaşı bitirme niyetinde değillerdir. Kapanmak bilmeyen hesaplar, nihayete ermeyen düşmanlıkların kaçınılmaz sonunda yine acı, keder ve ihanet vardır... En büyük musibetten kurtularak huzur bulan Hızır Çakırbeyli'nin mutluluğu Meryem'in de eve dönüşüyle ikiye katlanır. Ailesinin bir arada olmasını çok özlemiştir ve artık her şey eskisinden daha güzel olacaktır. Onların hayal ettiği güzel günler Nazlı'nın hayallerinin yıkılmasına yol açar. Hızır'ın tercihleri Nazlı'nın seçeceği yolu belirleyecektir.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ'DAKİ KARAKTERLER

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 32. son bölüm nefes kesti - İzle

HIZIR ÇAKIRBEYLİ

20 yıldır evli, iki çocuk babası… Annesi ona Hızır diye hitab ediyor, alemde Hızır Reis olarak anılıyor ve sevenleri ona Çakır diyor… Çakır’ın hayatını değiştiren olay ağabeyi ömerin hasımları tarafından öldürülmesi… Çok sevdiği ağabeyinin ondan istediği tek şey olan mühendis olmayı rafa kaldırıp, ağbisinin intikamını alarak önce cezaevine sonra yeraltı dünyasına giriyor… Mükemmelci bir adam değil ama öyle görünüyor… Kontrolünü kaybeder mi? Nadiren. İşle ilgili kontrolünü kaybettiğinde yıkıcı bir adama dönüşmekte… Özel hayatıyla ilgili kontrolünü kaybettiği tek an ise Nazlı’yı gördüğü an… Sevdalanmayı biliyordu… Daha önce iki kez sevdalanmıştı… İkincisi karısı Meryem… Ama Nazlı’nın ona yaşattığı his kalp ağrısından beter idi… Yanlış olduğunu biliyordu, bunun sonunda mutluluk olmadığını hem Nazlı’yı hem Meryem’i kaybedeceğini biliyordu ama kendisini kontrol edemiyordu… Nazlı’yı bir yıl uğraşıp kendisine aşık etti… Ve sonrası daha beter oldu… Şimdi belki daha da çok sevdalı Nazlı’ya… Onun da kendisine çocuklar vermesini istiyor… Yeraltı dünyasında Hızır’ın düştüğü sevda halleri bir zaaf olarak görülür… İnsanı zaafları hedef haline getirir. Hızır bunu bilmez mi? Bal gibi biliyor… Bazıları diyor ki Hızır hep insanların basmakalıp düşüncelerini altüst ettiği için bugünlere geldi. Bu durumu da lehine çevirir, hasımları ona saldırdığında hepsini alteder… Başkaları da diyor ki sevdaya düşen eşkıya pusuya düşen eşkıyadan beter vaziyettedir, muhakkak kaybedecektir… Canını kurtarsa bile geleceğini yitirecektir… Hızır eski kulağı kesiklerdendir, her şeyi duyar… İçindeki ses ona en büyük olacağını söylüyor ama bi taraftan da diyor ki hiçbir şey eskisi gibi olmayacak…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 32. son bölüm nefes kesti - İzle

ÜNAL KAPLAN

Mafya Babalarının babasıdır. 12 kişilik masanın başındaki isimdir. Dizinin en kötü karakteridir. Merhamet duygusundan yoksundur. Sezgileri çok güçlüdür. Karısının öldüğü günden beri kızını en ufak bir çöpten bile sakınmaktadır. Hızır Çakırbeyli'nin abisini öldürtmüş, ama bunu gizleyerek Hızır'ı yanına çekmiştir. Silah kaçakçılığı yaptığı için devletle ve özellikle istihbaratla arası iyi değildir. İstihbaratçı Nevzat'ı Hızır'a öldürtmek istemiş, Hızır'ın oynadığı oyundan habersiz olup onu bir şekilde içeri attırmıştır. Bir kızı vardır. Bu hayattaki en büyük varlığı kızı Özlem'dir. Sağ kolu Özer Çetiner'dir. 10. bölümde yerini Hızır Çakırbeyli'ye bırakmıştır. Ancak çok daha büyük bir planı vardır. Hızır'ın şimdiki planı masadakileri değiştirmektir. Masada 5 kişi eksikken Hızır yeni adamlar getirmiştir. Kızı Alparslan tarafından kaçırılmış, Ünal'da bunun hesabını sormak için harakete geçmiştir. Şahin Ağa'yı Mahmut'a vurdurmuştur. 18.Bölümde Ünal'ın sağ kolu olan Özer ve masa üyesi Yılmaz Ünal'ı satıp Hızır'ın tarafına geçmişlerdir. Kızı Özlem Sibiryalı Kartal tarafından öldürülmüştür. Ve artık Ünal Kaplan'ı kimse duruduramayacaktır. İlk olarak Alparslan'ı veliahtı olarak seçip masaya oturtmuştur. Artık Alparslan Ünal'ın masadaki temsilcisidir. İlyas'ın sevgilisi Esra ise Ünal'ın manevi kızı olmuştur. En büyük düşmanları Hızır Çakırbeyli, İstihbaratçı Nevzat ve İstihbaratçı Davut'tur.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 32. son bölüm nefes kesti - İzle

İLYAS ÇAKIRBEYLİ

Abisi gibi silah kullanma konusunda beceriklidir. Bu sebeple masada abisinin varisidir. Çok atak ve serttir, sinirlendiğinde gözü hiçbir şey görmez. Esra'yı sevmektedir. En büyük düşmanı Mahmut'tur. Abisinin Ünal tarafından hapse attırılması sonrası masada abisinin vekili olarak bulunmuştur. Hızır'ın uyarısını dikkate alarak kendisine tuzak kurduğundan şüphelendiği Kemal ve Murat'ı öldürmüştür. Devlet'in Babalar Operasyonuyla Selim, Tipi, Ahmet ve Refik gibi masa 'üyelerini içeri alması sonrası Mahmut güçlenmesinden korktuğu İlyas'ı tahrik etmiş, bunun karşılığında öfkesine hakim olamayan İlyas Mahmut'u ağır yaralamıştır. Babaların hapishaneden çıkıp kurduğu mahkemede Şahin Ağa tarafından silahsız gezmesi kararlaştırılmıştır. 7. bölümde Mahmut tarafından sniper tüfeğiyle uzaktan vurulur ve komaya girer. Ancak daha sonra ayağa kalkmış ve Selim tarafından silahı geri verilmiştir. Selim'in isteği üzerine masada Selim'in yerine toplantılara katılır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 32. son bölüm nefes kesti - İzle

MERYEM ÇAKIRBEYLİ

Meryem net bir insandır. Kocası evlendikten sonra ilk hapse girdiği zaman ona söylediklerini gün gibi hatırlıyor… Bir daha burada olacaksan Türkiye’nin hatta dünyanın en büyüğü ol ki girdiğin günaha değsin… Biliyor ki Hızır onun söylediği hiçbir şeyi gözardı etmez, daima aklının bir köşesine yazar… Çocuklarına dair Çakır gibi korkuları yok… O yüzden ikiden fazlasını yapmadı zaten. Nasılsa kızını da oğlunu da istemediği bir hayatın içine sokmayacak… O kayınvalidesi Hayriye’den daha güçlü bir kadın… Çakır’ın Nazlı ile olan ilişkisinin karşısında bile her zaman dimdik ayakta.. Bi yerde çakır ondan intikam alıyor diye düşünüyor. Yoksa kocasının ondan başka birisini sevebileceğine ihtimal vermiyor… Uykuyu, tembelliği, tatili hiç sevmez… Ona göre insanoğlu boş durduğunda kendisine acır, kendisine acıyana insanlar acır, acınan insan ise önce kendisini sonra her şeyi kaybeder. Bu yüzden evinde insan da çalıştırmaz… Sadece gençten birileri gelirler, günlük temizliğe yardım ederler… Alışmayı da sevmez… ne lükse ne konfora alıştırmamıştır kendisini… Kocasının bir günde her şeyi kaybedebileceğini hiç unutmamaya çalışır… Farkında değildir ama kocasının elde ettiği güce çoktan alışmıştır… Ailenin erkeklerine bir şey olsa bu kocaman mafya ailesini Meryem rahatlıkla yönetebilir… Böyle sevgi dolu bir kadın gerektiğinde ölüm emri verebilir mi? Söz konusu ailesi ise ve öldürülecek olan bunu hakkediyorsa evet…

 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 32. son bölüm nefes kesti - İzle

NAZLI MERİÇ

Çalışmayı çok sever… Zengin olmanın değil ama başarılı olmanın hayallerini kurmuştur… evli çocuklu bir mafya babasına sevdalanmıştır… Üstelik de aralarında 20’ye yakın yaş farkı varken… Onun “kadını” olmayı kabul etmiştir, ondan hamile bile kalmıştır? Bin kere pratik yapsa da bir kez bile boşanmazsan yüzümü asla göremezsin diyememiştir? Çakır’la konuşmayı en sevdiği konu budur… Neden diye sorar, cevabı hep aynıyken “sevdadan”… Bunu kaderci bir yaklaşım olarak görür ve en çok da buna içerler… Kendisi kaderci değildir, akılcıdır… Bir nedeni olmalı bu yaptığı akılsızlığın… Yoksa hangi kadın ikinci olmayı kabul eder? Hangi kadın bir mafya babasının ilk ve tek erkeği olmasına izin verir? Hangi kadın sevdiği adam için ailesinin onu reddetmesine izin verir? Galiba Çakır’ın dediği gibi hepsi sevdadan… Diyelim ki Çakır’dan hiç çocuğu olmayacak, yine bu ilişkiye devam eder mi? Evet… Çakır’ın onu hiç bırakmayacağını biliyor. Ya hayatlarına üçüncü bir kadın girerse? Bazen olabilir dese de asla böyle bir şeye ihtimal vermiyor… Ya bir gün Çakır kendisini terkederse? Öldü Kabul ederim diyor, ve sevmeye devam ederim…

Etiketler: dizi , fragman


EN ÇOK OKUNANLAR

  Koç Burcu
  21 Mart - 20 Nisan

  Kişisel farkındalığınızı arttıracak, bilgi kazanmanızı sağlayacak, ama bu esnada bütçenize çok fazla zarar vermeyecek şeyler planlamalısınız. Tüm...Koç Burcu - Bugün

  Boğa Burcu
  21 Nisan - 20 Mayıs

  Başarınızı diğerleriyle de kutlayabilirsiniz. Bilgi toplamalı, bilgilerin gerçekliğinden emin olmalı ve başladığınız işleri bitirmelisiniz. Fark yaratmak istiyorsanız,...Boğa Burcu - Bugün

  İkizler Burcu
  21 Mayıs - 20 Haziran

  Evinizde ve özel ilişkilerinizde yapacağınız değişiklikler duygusal anlamda istikararı sağlayabilir. İş birliğine açık olmanız durumunda, evinizi veya yaşadığınız yeri...İkizler Burcu - Bugün

  Yengeç Burcu
  21 Haziran - 22 Temmuz

  Önemli detayları atlamadığınızdan emin olun. İstediğinizi açık açık ortaya koymak işe yarar çözümler üretmenizde size yardım edebilir....Yengeç Burcu - Bugün

  Aslan Burcu
  23 Temmuz - 23 Ağustos

  Duygusal anlamda motive bir gündesiniz. Yanlış nedenlere dayalı değişiklikler yapmak doğru olmayabilir. Olayları doğru değerlendirmeli, daha alçak...Aslan Burcu - Bugün

  Başak Burcu
  24 Ağustos - 23 Eylül

  Sahip olduğunuzdan daha fazla paranız varmış hissine kapılmayın ve aşırı harcamalardan kaçının. Sizi motive eden kişilerle görüşebileceğiniz bir hafta...Başak Burcu - Bugün

  Terazi Burcu
  24 Eylül - 23 Ekim

  Bu hafta sonu, önemli kişisel değişiklikler yapmanız durumunda kendinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Sizi bekleyen güzel bir gelecek varken lüzumsuz...Terazi Burcu - Bugün

  Akrep Burcu
  24 Ekim - 22 Kasım

  Dış etkilere bağlı duygusal durumlarla uğraşabileceğiniz bir hafta sonundasınız. Bazı kişilerin yapacağı son dakika değişiklikleri sizi asıl uğraşmanız gereken işlerden...Akrep Burcu - Bugün

  Yay Burcu
  23 Kasım - 21 Aralık

  Duyduğunuz her şeye inanmamalısınız. Belli anlaşmalar yapmadan ya da bazı sözler vermeden önce, kendi araştırmanızı bizzat yapmanızda fayda var. Bu hafta sonu, elinize...Yay Burcu - Bugün

  Oğlak Burcu
  22 Aralık - 20 Ocak

  Endişelerinizi dile getirerek olaylara netlik kazandırabilir ve doğru kararlar alabilirsiniz. Eviniz ve ailenizle bağlantılı konularla ilgilenirken daha sorumlu davranmalısınız....Oğlak Burcu - Bugün

  Kova Burcu
  21 Ocak - 18 Şubat

  Çok fazla bilgi paylaşımı size ters şekilde geri dönebilir ve size bazı bedeller ödetebilir. Bu hafta sonu, sevdiğiniz kişilerle ilişkilerinizi...Kova Burcu - Bugün

  Balık Burcu
  19 Şubat - 20 Mart

  Bu hafta sonu, bazı işleri ele alış veya uygulayış biçiminizi ya da bilgi edinme ev haber alma yöntemlerinizi gözden geçirebilirsiniz. Bu sayede kendinizi...Balık Burcu - Bugün