GeriKelebek Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 32.son bölüm fragmanı yayınlandı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 32.son bölüm fragmanı yayınlandı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 32.son bölüm fragmanı yayınlandı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin dün akşam yayınlanan heyecanlı bölümünün ardından merakla yeni bölüm fragmanı bekleniyordu. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda hayranlarını şoke edecek gelişmeler yaşanıyor. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 32.bölüm fragmanı..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 32.bölüm fragmanı yayınlandı ve gelecek bölümde yaşananlar büyük izleyiciyi şoke etti. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde yaşananlardan en önemlisi Ahmet'in masa toplantısından sonra vurulması oldu. Hızır bu olay karşısında masada bulunan herkesi tehtit ederken, Ünal planları gene ortalığı karıştırıyor. Dizinin son bölümünde Ahmet asaleten yerini İlyas'a devretmiş ve Hızır'ı zor durumda bırakmıştı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 32. bölüm fragmanında neler yaşanıyor. İşte dizinin yeni bölüm fragmanı ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 32. bölümde yaşanacaklar

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da bu hafta da heyecan doruktaydı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Mahmut'un ölümüyle birlikte herkes derin bir nefes aldı ama hiç beklemedikleri bir gelişme onları şoke etti. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 31. son bölümde yaşananlar.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜM ÖZETİ
Mahmut'un ölümüyle birlikte herkes derin bir nefes alır. Ancak bu rahatlama çok uzun sürmeyecektir; çünkü Viktor henüz kana doymamıştır. Ticaret yapmak adına Ünal Kaplan'ın masasına davet edilen Viktor ve masanın eski üyeleri bir araya gelseler de başlattıkları savaşı bitirme niyetinde değillerdir. Kapanmak bilmeyen hesaplar, nihayete ermeyen düşmanlıkların kaçınılmaz sonunda yine acı, keder ve ihanet vardır... En büyük musibetten kurtularak huzur bulan Hızır Çakırbeyli'nin mutluluğu Meryem'in de eve dönüşüyle ikiye katlanır. Ailesinin bir arada olmasını çok özlemiştir ve artık her şey eskisinden daha güzel olacaktır. Onların hayal ettiği güzel günler Nazlı'nın hayallerinin yıkılmasına yol açar. Hızır'ın tercihleri Nazlı'nın seçeceği yolu belirleyecektir.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜM İZLE

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Selim son nefesini verirken eski dostuna bir can bağışlar. Gözü hırsından kör olan Mahmut ise Hızır Çakırbeyli'ye yeni bir acı yaşatmak için pusudadır. Selim'in cenazesinde uzlaşmak adına bir araya gelen eski dost yeni düşmanlar ortalığı savaş alanına çevirirler. Ünal ise kendisini hiçe sayarak Hızır'ın bu kargaşayı planladığını düşünür. Bu varsayımıyla yüzünü Viktor'a çevirmekten çekinmeyeceğini açıklayarak tepkisini gösterir. Masadakileri de arkasında durmaları için ikna etmeye çalışır. Peki Hızır gerçekten cenazede yaşananları planlamış mıdır? Öyle ise dostları kendilerini ihanete uğramış sayacaklardır. Hayriye Ana olayların sonrasında Nazlı'yı yalnız bırakmaz. Ev ahalisi kendisine tepki gösterse de Çakırbeyli ailesinin tekrardan bir araya gelebilesi için birilerinin bir şeyler yapması gerekmektedir. Kendinden vazgeçildiğini öğrenen Meryem ise yıkılır; ama tepkisi bununla sınırlı kalmayacaktır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ'IN KONUSU
Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılmaktadır. Yeraltı dünyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Güçlenip zenginleştikçe kendisi bu haksızlıkların kaynağı olur. Hızır Çakırbeyli sevda adamıdır... Sevmekten hiç kaçmaz... Sevilmeyi de pek sever... Hayatındaki tüm kadınların odağında olmak ister; annesi, karısı, kızı ve sevgilisinin. Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakar bir "baba"dır. Vefakar bir dosttur. Vazgeçilmez bir ağabeydir. Adil ve cömert bir reistir. Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızır'ı yeraltı dünyasında da yüceltir... Sözüne güvenilir, daima iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır... Devlet kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri yürütmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünür... Bu Çakır'a en büyük olma teklifidir.Teklif öyle iki tarafı keskin bir kılıçtır ki, kabulü halinde "mafya" ailesine ihanet, reddi hali ise ebediyen mahkumiyettir. Devletin Hızır Çakırbeyli'ye koltuğunu vaadettiğini farkeden büyük patron, etrafını ihanetle örülü bir ağla çevirir. Hızır Reis'in özel hayatı da dalgalıdır... Birkaç yıl önce sevdalandığı mimar Nazlı diğer tarafta eşi Meryem...

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle