GeriKelebek Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 30.bölüm fragmanı yayınlandı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 30.bölüm fragmanı yayınlandı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 30.bölüm fragmanı yayınlandı

ATV'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dün akşam çok konuşulan bir bölümle ekranlara geldi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz‘ın 29 Mart Salı yayınlanan yeni bölümünde sevilen karakter Selim Ağa, silahla vurularak öldürüldü. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 'da Selim Ağa’nın vurulması Twitter’ı da salladı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 30. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı

 ATV’nin reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz‘ın 29 Mart Salı yayınlanan yeni bölümünde sevilen bir karakter ölerek diziye veda etti. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz‘da Selim Ağa, silahla vurularak öldürüldü. Selim Ağa‘nın ölmesiyle karakteri canlandıran başarılı oyuncu Mirza Bahattin Doğan da diziden ayrılmış oldu.

Selim Ağa’nın vurulması Twitter’ı da salladı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz‘ın hayranlarının yazdığı #Edho hashtag’i Twitter’da bir numaralı gündem oldu.

  EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ'DA DÜN AKŞAM NELER OLDU? 

Hızır Çakırbeyli'nin acısı bir iken iki oluverir. Selim, kardeşinin elinden ikinci kez ölümle yüzleşir. Bülent'in aslında kim olduğu da artık herkes tarafından bilinmektedir. Mahmut gerçeğiyle yeniden karşı karşıya gelen Hızır'ın korkuları daha da artar. Artık herkes tedirgindir çünkü Mahmut hayattayken tehlikenin nereden geleceğini kimse kestiremez. Ünal bu kargaşadan istifade ederek Nevzat ve Davut'la bir görüşme ayarlar. Amacı aralarında olan anlaşmazlığa bir nokta koyarak Viktor'a karşı devlet gücünü yanında tutmaktır. Nazlı kayıp oğlunun gözyaşını dökerken Meryem baba evinde yalnız ve savunmasızdır. Hızır başlarında gezen beladan karısını korumak adına eve geri dönmesini açıkça istese de Meryem kovulduğu eve dönmemekte kararlıdır.

 

Yönetmenliğini Onur Tan'ın yaptığı, Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener tarafından kaleme alınan 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın oyuncu kadrosunda Müjde Uzman, Tarık Ünlüoğlu, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Tuna Orhan, Sinan Demirer, Yüksel Arıcı, Emre Törün, Hakan Karahan, Oktay Gürsoy, Can Bartu ve Yasemin Sakallıoğlu gibi tiyatro dünyasının başarılı isimleri de yer alacak. 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz', senaryosu ve hareketli kurgusuyla izlenmeye devam ediliyor.


EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 30.BÖLÜM FRAGMANI

 

 EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜM İZLE

Yorumları Göster
Yorumları Gizle