GeriKelebek En yakışıklı otel hırsızı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

En yakışıklı otel hırsızı

En yakışıklı otel hırsızı
refid:21568077 ilişkili resim dosyası

Woody Allen’ın yeni filmi “Roma’ya Sevgilerle”, Türkiye’de bugün vizyona giriyor. Filmde, Ferzan Özpetek’in “Serseri Mayınlar”ıyla adını duyuran, İtalyanların Alain Delon’a benzettiği genç oyuncu Riccardo Scamarcio da rol alıyor. Scamarcio’nun filmde küçük ama etkili bir rolü var.

Woody Allen, tamamını Roma’da çektiği son filmi “Roma’ya Sevgilerle”nin kadrosuna sizi hiç tanımadan dahil etmiş, doğru mu bu?
 
- Evet, ben de şaştım buna. Benim için “Adını hiç duymadım ama İtalya’daki menajerimiz ısrar etti, ben de kadroya dahil ettim” demiş. 

Sonra ne oldu?

- Tanıştık. Sadece bir prova yaptık. Ardından “Serseri Mayınlar” filmini izlemiş. Sonrasında İtalyan medyasına verdiği röportajda, “Riccardo inanılmaz karizmatik. Çok yetenekli ve harika bir insan. Ayrıca profesyonel sanatçı. İyi ki bu filmde yer aldı” dedi.

WOODY ALLEN İLE ÇALIŞMAYI KİM İSTEMEZ?

Onunla çalışmak nasıldı?

- Woody Allen’la çalışmayı kim istemez! Öncelikle inanılmaz titiz. Ne istediğini biliyor ve aklındakini elde edip kuşkularını dağıtana kadar çalışıyor, çalıştırıyor. Güzel bir deneyimdi ama rolüm herkesinki gibi kısaydı.

Kimi canlandırdınız siz?

- Bir otel hırsızını...

GAY ROLÜ UĞRAŞTIRDI

Peki Ferzan Özpetek’in filmi için neler söyleyeceksiniz?

- Ferzan bana iddialı bir rol verdi “Serseri Mayınlar”da. Gay’i oynamak uğraştırdı ama ortaya çok iyi bir film çıktı.

DENİZ, BAŞKA ROMEO’YA EMANET

Roma’da sahnelenen “Romeo&Juliet” oyununda Türk tiyatrocu Deniz Özdoğan’la rol alıyordunuz. Ama ayrıldınız o oyundan değil mi?

- Deniz’le sahnede olağanüstüydük. İstek üzerine “Romeo&Juliet”i ikinci kez oynadık. Aslında üçüncüyü de istediler ama maalesef film çalışmalarım nedeniyle Deniz’i yalnız bırakmak ve onu başka bir Romeo’ya emanet etmek zorunda kaldım.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle