GeriKelebek Eminem, Basinger ile el ele yakalandı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Eminem, Basinger ile el ele yakalandı

Müziğin çılgın ismi Eminem, yeni el attığı beyazperdede de skandallar yaratmaya devam ediyor. Sansasyonlarla ün yapan Eminem'in ismi, bu kez de ilk filminin setinde annesi rolünü oynayan Kim Basinger ile aşk dedikodularına karıştı.

Internetteki ‘‘peoplenews’’ sitesinde yer alan habere göre, saldırgan tavırları, garip giysileri kadar, eşcinsellere, zencilere ve kadınlara yönelik aşağılayıcı şarkı sözleriyle de tepki toplayan Eminem, ‘‘Lazarus’’ adlı filminin setinde de bu özelliklerinden taviz vermedi.

‘‘Lazarus’’ filminde Kim Basinger ile Eminem, anne-oğulu canlandırıyor. Ancak Basinger ve Eminem, çekimleri izleyenler tarafından elele yakalanınca, bunun hiç de rol gereği olmadığı anlaşıldı ve bunun üzerine ortalık karıştı. Eşinden boşanmak üzere olan 47 yaşındaki Basinger ile hakkında dedikodu çıkmasına sebebiyet veren 29 yaşındaki Eminem, böylece tüm ilgiyi filmin üzerine toplamayı da başarmış oldu. İki sanatçı, bu davranışlarının gerisinde reklam amacının yattığını söyleyenler tarafından da sert bir biçimde eleştirildi.

Ünlü şarkıcının hayat hikáyesinden yola çıkılarak çekilen filmde, Kim Basinger, asıl adı ‘‘Marshall Bruce Mathers III’’ olan Eminem'in gerçek annesini canlandırıyor. Eminem'in annesi Debbie Mathers, oğlunu sansasyonlarıyla kendi adını lekelediği gerekçesiyle, 7 milyon pound tutarında tazminat talebiyle mahkemeye vermişti.

‘‘My Name Is’’ adlı çalışması sırasında ismini ‘‘Eminem’’ olarak değiştiren Marshall Bruce Mathers III, bugüne kadar konserlerde olaya sebebiyet verme, ruhsatsız silah bulundurma gibi birçok suçtan hapse girmişti. Özel hayatı da çalkantılı olan Eminem, geçtiğimiz yıl olaylı bir biçimde eşinden de boşanmıştı.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle