GeriKelebek Ekşi Sözlük gecesinde izdiham
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ekşi Sözlük gecesinde izdiham

Ekşi Sözlük gecesinde izdiham
refid:17013294 ilişkili resim dosyası

Ekşi Sözlük sitesinin 12’nci kuruluş yıldönümü, Hilton Convention Center’da kutlandı. Cem Yılmaz’ın da katıldığı gecede izdiham yaşandı. Yoğun ilgiden bunalan Yılmaz, mekândan erkenden ayrıldı.

Önceki gece Hilton Convention Center’da düzenlenen “Ekşi Sözlük 12 Yaşında Zirvesi”ne binlerce kişi katıldı. Bedük, Ünlü grubu ve DJ Yahel’in müzikleriyle renklenen gecede izdiham yaşandı. Sahneye çıkan bir site yazarı, mekândakilere “4,5 saattir dışarıdaki kuyrukta bekliyoruz. Bizi içeri almıyorlar. Lütfen yazarlığınızı gösterin ve bize destek vermek için protestomuza katılın” çağrısında bulundu. Bunun üzerine salonun yarısı dışarıya çıkarak soğuk havada bekleyen arkadaşlarına destek verdi. Hilton’u tezahüratlarıyla inleten sözlükçüler, daha sonra bariyerleri yıkarak içeri girebildi.

İlgiden sıkıldı
Sunuculuğunu oyuncu Ezgi Mola’nın yaptığı kutlamaya Cem Yılmaz da katıldı. Ünlü komedyen, kendisi için hazırlanan odada şanslı site yazarlarıyla bir araya geldi. Ancak 1,5 dakikalık görüşmelere talep yüksek oldu, ilgiden bunalan Yılmaz da mekândan planlanandan daha erken ayrıldı.

 

 

 

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle