GeriKelebek Ebru Gündeş o isme sahne teklif etti!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ebru Gündeş o isme sahne teklif etti!

Ebru Gündeş o isme sahne teklif etti!

Televizyon ekranlarının çok sevilen ses yarışması programı O Ses Türkiye’nin dün akşam çeyrek finali yapıldı. Yarışmada, tüm yarışmacılar en iyi performanslarını sergileyerek yarı finale kalma şansını elde etmek için mücadele verdiler. Peki; Ebru Gündeş O Ses Türkiye'de kime ne söz verdi?, Ebru Gündeş kime sahip çıktı? İşte detaylar...

31 Ocak akşamı yapılan çeyrek final elemelerinde Ebru Gündeş'in yarışmacısı Onur Baytan elenen isimler arasında oldu. Baytan, performansı esnasında “Bülbül Kasidesi” ni seslendirdi. Oldukça başarılı seslendirmesine rağmen elenmekten kurtulamayan Onur Baytan'a Ebru Gündeş sürpriz bir söz verdi.

Ebru Gündeş: “Biz seninle sahnede olacağız.”

Kasideyi, şu an kutsal topraklarda olan annesi için seslendirdiğini söyleyen Onur Baytan'a Ebru Gündeş: “ Onur'cuğum, biz ayrılmıyoruz, biz devam edeceğiz beraber. Çünkü, ben Allah sağlık verdiği sürece, verdiğim hiçbir sözden caymadım. Ben sözümün eriyim, arkasındayım. Ben seni alırken, sona gideriz ya da gitmeyiz, hiç önemli değil biz seninle beraber sahnede olacağız demiştim. Ben iyi hatırlıyorum sözümü. Sen hatırlıyor musun?” dedi. Bu soruya “ Hatırlıyorum diye cevap veren Onur Baytan'a Gündeş: Okey, o zaman beraberiz.” dedi. Böylece Onur Baytan'a sahnede beraber olma sözü vererek ona sahip çıktı.

O Ses Türkiye Onur Baytan Kimdir?

Aslen Tekirdağ'lı olan Onur Baytan, İstanbul'da yaşıyor. Henüz 18 yaşında ve İTÜ'de ses eğitimi alıyor. Müziğe karşı olan ilgisi babasından geliyor. Daha önce Bir Şarkısın Sen ve Kapışma adlı ses yarışmalarına katılmıştı. En son Acun Ilıcalı'nın sunduğu, O Ses Türkiye ses yarışmasına katılarak Ebru Gündeş'in takımında yarıştı ve çeyrek finale kadar gelerek elendi.

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle