GeriKelebek DVD
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

DVD

Herkese Yoga

Eğitimini Amerikalı yoga ustası Erich Schiffman’dan alan Zeynep Çelen ile evinizde emniyetle ve zevk alarak yoga yapabilirsiniz. DVD’deki temel yoga hareketlerini veya sadece 10 dakikalık meditasyonu bile uygulayarak hayatınızdaki dönüşümü fark etmeye başlayacaksınız. Bu DVD, Mercan Dede’nin müthiş ritimleri eşliğinde Türkiye’nin en çok satan Yoga DVD’sinin yönetmeni Rebekka Haas Çetin tarafından çekildi.

Boyun Eğmeyeceğim

Oscar adayları Maggie Gyleenhaal ve Viola Davis, gerçek olaylardan esinlenilen filmde, yıldızlardan oluşan bir oyuncu kadrosunun başını çekiyorlar. Yoğun çalışan bekâr anne Jamie Fitzpatrick, çocuğunu kötü etkileyen okulda bir farklılık yaratmak ister. Oğlu için en iyi geleceğin hayalini kuran yardımsever öğretmenle işbirliği içinde, okulu değiştirmek ve akademik standartlarını yükseltmek için bir mücadele içine girer. Tüm engellere rağmen cesaret, umut ve inat ile başarıya koşan bir kadının hikâyesini anlatan filmde, Rosie Perez ve Akademi Ödüllü Holly Hunter da oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Kahraman Uzaylılar

Dünyadan çok uzak olan Baab gezegeninde yaşayan astronot Scorch Supernova, ulusal bir kahramandır ve mavi uzaylılardan oluşan halk, ona neredeyse tapmaktadır. Scorch, müthiş yeteneklerini teknoloji ustası erkek kardeşi Gary ile birleştirince onların karşısında hiçbir güç duramaz. Bir gün, tehlikeli bir gezegenden çağrı geldiğinde, onlar için yeni ve heyecan verici bir görev başlamış olur.

Dalgaların Peşinde

Gerard Butler, Elisabeth Shue ve Hollywood’a yeni adım atan Jonny Weston’ın oyuncu kadrosunda yer aldığı, cesaret ve arkadaşlık üzerine ailece izleyebileceğiniz gerçek bir öykü. Mavericks’teki sörf rekorunu kırmak isteyen 15 yaşındaki Jay Moriarity, efsane sörfçü Frosty Hesson’a ulaşır ve kendisini eğitmesi için onu ikna eder. Zamanla birbirlerine bağlanan ikilinin arkadaşlığı hayatlarını değiştirecek ve imkânsızı başarma arzuları onları bambaşka bir yere taşıyacaktır.

Gizli Oyun

Yapımcı Ridley Scott’tan, Zal Batmanglij’in yönettiği bu seksi gerilimde, Alexander Skarsgard ve Oscar adayı Ellen Page rol alıyor. Genç ve hırslı Sarah Moss (Brit Marling), seçkin bir istihbarat firması tarafından işe alınır ve kendisine tehlikeli ve gizli bir görev verilir. ‘East’ adı verilen, anarşist bir grubun arasına karışan Sarah, insanlık suçu işleyen büyük firmaların yöneticilerine saldırılar düzenlerken, onlara katılmak zorunda kalır. Grubun aktiviteleri arttıkça, Sarah’nın hayatı daha da tehlikeye girer.

30 Rock (1-5 Sezon Box Set)

Program yaratıcısı Tina Fey ile Alec Baldwin, metin yazarı Liz Lemon ve muhafazakâr yönetici Jack Donaghy rolleriyle karşımıza çıkıyor. Jack ve Liz, Liz’in delifişek yıldızları Tracy Jordan ile Jenna Maroney ve bahtsız Kenneth Parcell’ın da yardımı olmaksızın bir gece yarısı programının günlük kargaşasının üstesinden geliyorlar. Herkes iş ile özel hayatın arasındaki dengeyi tutturmaya çalışırken biten ilişkiler, korkunç partiler, işyerinde sarhoşluklar, ispiyonculuklar, ciddi kahve bağımlılıkları kaçınılmaz sonuçlar olarak kendini gösteriyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle