GeriKelebek DVD
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

DVD

SÜPER ZEKİ HAYVANLAR

Hayvan zekâsı biyolojide en çok merak edilen konulardan biri. Zeki araştırmacılar, ahtapottan orangutana birçok canlının yeni becerilerini ortaya koymak için yaratıcı deneyler düşünüyorlar. Siz hayvanların muhteşem becerilerine şahit olurken, belgesel şu soruya cevap arıyor: Neden bazı hayvanlar diğerlerinden daha zeki? Peki ya bizden daha zeki olabilirler mi?

IRON MAN 3

Başrolde yıldız oyuncu Robert Downey Jr. ile, koleksiyonunuzda mutlaka yer alması gereken bir Iron Man macerası. Bu kez Iron Man’in yakasını bir iç hesaplaşma bırakmıyor: Adam mı kostümü yapar, yoksa kostüm mü adamı yaratır? İnanılmaz görsel efektler içeren Iron Man 3, daha önce hiçbir yerde görmediğiniz özel seçenekler de içeriyor.

MAD MAX

Mel Gibson Hollywood tarihine damgasını vurmadan önce, beyazperdeyi efsanevi karakteri Max Rockatansky rolüyle ateşe vermişti. Bu koleksiyon değerindeki çok özel Blu-ray sette tüm ‘Mad Max’ filmlerini ilk defa beraber bulabileceksiniz.

OBLIVION

Çığır açan sinema filmi ‘Oblivion’da Tom Cruise, geleceğin ıssız ve harap olmuş dünyasında keşif yapmakla görevli Jack Harper rolüyle karşımızda. Düşen bir uzay mekiğinden güzel bir yabancıyı kurtardığında, bildiği her şeyi sorgulamasına neden olacak bir dizi olayla karşılaşıyor. Artık insanlığın geleceği onun ellerinde...

KİRLİ TATLI ŞEYLER

İki Oscar adaylığı olan Stephen Frears tarafından yönetilen ve Audrey Tautou’nun başrolü Chiwetel Ejiofor ile paylaştığı film, Londra’nın gizli yeraltı dünyasında her şeyin satılık olduğunu öğrenen iki göçmenin yürek parçalayan hayatta kalma mücadelesini anlatıyor. Bu cesur gerilim filmi, Avrupa’da birçok ödül kucakladı!

YEDİ PSİKOPAT

Oscar adaylığı bulunan yazar ve yönetmen Martin McDonagh’dan müthiş bir kadroyla kana bulanmış bir kara komedi! Marty (Colin Farrell) yazdığı ‘Yedi Psikopat’ senaryosunu bitirme hayalini kuran azimli bir yazardır ve tek ihtiyacı biraz ilhamdır... Filmde Colin Farrell’a Sam Rockwell, Christopher Walken ve Woody Harrelson eşlik ediyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle