GeriKelebek Duran Duran İstanbul'u salladı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Duran Duran İstanbul'u salladı

Duran Duran İstanbul'u salladı
refid:20949864 ilişkili resim dosyası

DÜNYA’da olduğu kadar ülkemizde de büyük bir hayran kitlesine sahip olan efsane grup Duran Duran, Maçka Küçükçiftlik Parkı’nı dolduran binlerce müziksevere unutulmayacakları bir gece yaşattı.

KONSERDEN FOTOĞRAFLAR

Duran Duran, tüm dünyada büyük ses getiren ‘All You Need Is Now’ albümünün tanıtım turnesi kapsamında Maçka Küçükçiftlik Parkı’nda konser verdi. İstanbul’luların erken saatlerden itibaren gişe önlerinde kuyruk oluşturduğu konsere, Hande Yener, Ece Sükan, Siren Ertan, Haluk Akakçe, Leyla Alaton gibi iş ve sanat dünyasından birçok isim katıldı. Yeni albüm parçalarının yanı sıra Wild Boys, Girls On Film,Rio, Planet Earth, Hungry Like The Wolf, The Reflekx, Notorios, Come Undone ve Ordinary Worl gibi 80’li ve 90’lı yıllara damgasını vuran efsane parçalarına da yer verdi. İstanbul’lu müzikseverler efsane grubun şarkılarıyla İstanbul akşamında adeta müzik ziyafeti çekti. Konser alanını dolduran binlerce kişi, Duran Duran’ı tam kadro izleme şansını buldu. Simon Le Bon (vokal), John Taylor, (bas gitar), Nick Rhodes(klavye) ve Roger Taylar’dan (davul) oluşan efsane gruba gitarist Dom Brown eşlik etti.

MUHTEŞEM BİR GERİ DÖNÜŞ

Temmuz’da Londra’da yapılacak olan Olimpiyatların açılış konserinde ‘Ara sanatçı’ olarak sahne alacak efsane grup, son yıllarda MTV,Brit Award, Ivor Novellos, Spanish Ondas, Q Magazine ve GQ Dergisi gibi birbirinden prestijli 6 kurumdan ‘Yaşamboyu Başarı Ödülü’kazanarak muhteşem bir geri dönüş yaptı. Duran Duran son albümleri ‘All You Need Is Now’ için Grammy ödüllü yapımcı Mark Ronson bir araya geldi. 80’lerden bu yana video klipleri ayrı bir boyuta taşıyan 30 senelik efsane grubun son albümlerinden ‘Girl Panic’ parçasının klibinde Naomi Campbell,Eva Herzigova, Cindy Crawford, Helena Christensen ve Yasmin Le Bon yer alıyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle