GeriKelebek Dünyadan haberler
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dünyadan haberler

Gelin oldu

Jennifer Lopez ve Marc Anthony, salsa efsanesi Hector Lavoe’nin hayatını anlatan "El Cantante" filminin çekimleri için geçtiğimiz günlerde Puerto Rico’ya gittiler. Filmde Lavoe’nin karısını canlandıran Jennifer Lopez, tarihi Old San Juan’da çekilen sahnelerde gelinlikle kamera karşısına geçti. Marc Anthony de gün boyunca eşine gelinliğin çok yakıştığını söyleyip durdu.

Şövalye nişanıyla moral buldu

Penelope Cruz, Hollywood’a büyük umutlarla gitmiş ama Amerikan sinemasında umduğunu bulamamıştı. İspanyol oyuncu, Amerika’da uğradığı düş kırıklığını Avrupa’da gördüğü büyük ilgi sayesinde unuttu. Fransa Kültür Bakanı Donnedieu de Vabres, oyuncuya Paris’te düzenlenen bir törenle şövalye nişanı taktı.

Aşk yuvası satıldı

Bir süre önce ayrılan Jessica Simpson ve Nick Lachey’in mutlu günlerini geçirdikleri California Calabasas’taki ev geçtiğimiz hafta satıldı. Eski karı-kocanın evlilik hayatlarını anlatan "Newlyweds" programında sık sık ekrana gelen evi, "Malcolm in the Middle" adlı dizide ailenin ortanca oğlunu canlandıran Justin Berfield satın aldı.

Gazeteciliğe başladı

Slovak model Adriana Karembeu, "Tele Showbiz" adlı derginin yazıişleri müdürü oldu. Televizyon programlarının yanı sıra sinema, moda, müzik ve şov dünyasıyla ilgili haberlerin yer aldığı dergi iki haftada bir yayınlanacak. Karembeu, dergi için özel röportajlar yapacak. Ünlü model, televizyon sunuculuğunun da ilgisini çektiğini söylüyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle