GeriKelebek Dünyadan haberler
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dünyadan haberler

Genç sevgili geleneğini bozmadı

Çek asıllı eski manken Ivana Trump, 2006 yılına yeni sevgilisiyle girdi. Ivana Trump, emlak kralı Donald Trump’dan ayrıldığından beri, herkes onun genç sevgililerine alışmıştı. Ancak Trump, bu kez neredeyse çocuklarıyla aynı yaşta bir sevgili bularak arkadaşlarını bile şaşırttı. 56 yaşındaki Ivana Trump’ın son sevgilisi Prens Max, 27 yaşında soylu bir delikanlı. Monaco’da yaşayan Prens, olgun sevgilisiyle beraber olabilmek için Amerika’yı komşu kapısı yapmış durumda.

Boşanma haberlerini yalanladılar

Heather Locklear, televizyon ekranlarında eskisi kadar sık yer almasa da, hálá en çok sevilen oyunculardan biri. Bon Jovi topluluğunun gitaristi Richie Sambora ile 11 yıldan beri evli olan Locklear’in ikinci bir çocuk istemediği için evliliğinin çıkmaza girdiği söyleniyordu. Heather Locklear ve eşi bu dedikoduları yalanladılar.

Woody’nin son gözdesi

Geçtiğimiz hafta, konser için İstanbul’a gelen Woody Allen’ın son dönemdeki en gözde oyuncusu Scarlett Johansson. "Lost in Translation" filmiyle yıldızı parlayan 21 yaşındaki oyuncu, yeteneğiyle ünlü yönetmeni oldukça etkilemişe benziyor. Son filmi "Match Point"de genç oyuncuyu oynatan Allen, "Scoop" adlı yeni filminin başrolünü de Johansson’a vermiş.

Ödül meraklısı değil

2005 yılının en gözde isimlerinden biri olan Keira Knightley’nin, "Aşk ve Gurur" filmiyle Amerika’da ve anavatanı İngiltere’de birçok ödül toplaması bekleniyor. Eleştirmenler de genç oyuncuyu yere göğe sığdıramıyor. Knightley ise "Ben yıldız değilim, olmaya da niyetim yok. Sadece verilen rolü oynamaya çalışan bir oyuncuyum" demekle yetiniyor. Oyuncu, bu sözleriyle birçok meslektaşının aksine ödül meraklısı olmadığını ortaya koyuyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle