GeriKelebek Doktoruma minnettarım
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Doktoruma minnettarım

Füsun Önal, geçtiğimiz günlerde Meningiom teşhisiyle hastaneye yatırıldı. Sanatçı, Prof. Dr. Gazi Yaşargil’in uyguladığı bir operasyonla sağlığına kavuştu.

SON dönemde hem bir gay’in anılarını konu olan ‘Bay G’ adlı kitabı, hem de Sony Müzik’ten çıkardığı ‘Ah Nerede’ adlı nostaljik albümüyle sevenlerinin karşısına çıkan Füsun Önal, kendisine Meningiom (tümör) tanısı konması üzerine hastaneye yatırıldı. 21 Mart’ta Ankara Söğütözü Bayındır Hastanesi’nde, Prof. Dr. Gazi Yaşargil tarafından ameliyat edilen sanatçının sağlık durumu iyi. Ameliyat sonrası Önal’la ilgili bilgi veren Yaşargil, ‘1998’de sağ gözündeki kızarıklık şikayetiyle hastaneye başvuran Önal’a yapılan MR tetkikleri sonucunda, tesadüfen sağ kulağının altında, beyin zarına yakın bölgede küçük bir Meningiom tanısı konulmuştur. Her yıl yapılan periyodik kontrollerde 1.4 santim büyüme saptanmış, operasyon kararı alınmıştır. Önal, operasyondan sonra bir gün yoğun bakımda kalmış, daha sonra odasına çıkarılmıştır. Şu anda sağlık durumu son derece iyi, ihtiyaçlarını kendi görebilir durumda’ dedi.

SAĞLIĞIMI GAZİ YAŞARGİL’E BORÇLUYUM

Geçirdiği ameliyat sonrası önceki gün ilk kez ayağa kalkan Füsun Önal ise sağlığını Gazi Yaşargil’e borçlu olduğunu söyledi. ‘Ekibine ve kendisine çok güvendiğim Gazi Yaşargil sayesinde ameliyatım çok iyi geçti. Kendisine minnettarım’ diyen sanatçının şimdi tek sıkıntısı, 4 Nisan’da Halit Kıvanç’ın mikrofon başındaki 50’nci yılı kutlamasına katılamayacak olması: ‘Halit Kıvanç ilk eşim Atilla Özdemiroğlu’yla nikah şahidimdi. Onun bu önemli gecesinde bulunamayacağım için üzgünüm. Kendisiyle telefonda görüştüm. Bana ses kaydımı alacağını ve o gece bunu yayınlayacağını belirtti. Çok duygulandım.’

Yorumları Göster
Yorumları Gizle