GeriKelebek Diriliş Ertuğrul dizisinde şaşırtan iddia!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Diriliş Ertuğrul dizisinde şaşırtan iddia!

Diriliş Ertuğrul dizisinde şaşırtan iddia!

Diriliş Ertuğrul dizisi hakkında bu hafta iki bomba iddia ortaya atıldı. İlki dizinin önemli isimlerinden Gündoğdu'nun diziden ayrılacağıydı.. İkinci iddia ise Diriliş Ertuğrul'un yapımcısı ve Engin Altandüzyatan arasında kriz olduğuydu. Engin Altandüzyatan konuyu net bir dille yalandı. . Gündoğdu rolünü canlandıran Kaan Taşaner ise ayrılacağı yönündeki iddialara bir cevap vermedi.

Diriliş Ertuğrul dizisi hayranlarını şoke edecek bir gelişme yaşandı. Gündoğdu karakterini canlandıran Kaan Taşaner'in farklşı bir proje için diziden ayrılacağı iddia ediliyor. İşte Diriliş Ertuğrul hakkında ortaya atılan o iddia...

Diriliş Ertuğrul dizisinde şaşırtan iddiaDİRİLİŞ ERTUĞRUL'DA ENGİN ALTAN DÜZYATAN KRİZİ VAR MI?

TRT 1’de ekrana gelen Diriliş Ertuğrul'un yapımcısı Engin Altan Düzyatan'ın Mahsun Kırmızıgül ile Murat Tokat'ın yapımcılığını üstlendiği "Romantik Komedi" filminde oynamasını istemediği iddia edildi. Engin Altan Düzyatan Diriliş Ertuğrul ve Romantik Komedi projeleri arasındaki sorunla ilgili açıklamada bulundu.

Tören öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Düzyatan, bronzlaşmasıyla ilgili olarak esprili bir cevap verirken, "Tatil bronzluğu değil arkadaşlar set yanığı diyoruz biz buna. Malum yaz geldi. Çekimler esnasında olduğumuz yerde güneşlenmiş oluyoruz zaten" dedi.
Mahsun Kırmızıgül'ün yapımcılığını üstlendiği 'Romantik Komedi' serisinin bu yaz çekilecek olan filminde rol alacağı yönünde çıkan haberler Diriliş Ertuğrul'un yapımcısıyla Engin Altan Düzyatan'ı karşı karşıya getirdiği iddia edilmişti.
Konuyla ilgili gelen soru üzerine cevap veren Düzyatan, "Ciddiye alınacak bir haber değil çıkanlar. Romantik Komedi'de rol alıp almayacağım ise de sürpriz olsun" dedi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle