GeriKelebek Dileyene origami kursu dileyene maket sergisi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dileyene origami kursu dileyene maket sergisi

Dileyene origami kursu dileyene maket sergisi
refid:3790423 ilişkili resim dosyası

Meraklısına ücretsiz dersler verilecek bir origami atölyesi kurulan Galleria Alışveriş Merkezi, 16-31 Ocak tarihleri arasında da "Minyatür Tren Sergisi"ne ev sahipliği yapacak.

Yaşamın keyifli yanlarını eğitici, sanatsal ve kültürel etkinliklerle buluşturan Galleria, ocak ayında yine hareketli. Alışveriş merkezinde düzenlenecek ilk etkinlik, 16-29 Ocak tarihleri arasında faaliyet gösterecek Origami Atölyesi... Çocukların yaratıcı yönlerini keşfetmelerini sağlayan origami, eski bir Japon sanatı olarak tüm dünyada ilgi görüyor. Sömestr tatili süresince ailelerin çocuklarıyla birlikte keyifli bir el becerisini paylaşabilecekleri Origami Atölyesi de ücretsiz bir Galleria hizmeti olarak sunuluyor.

Renkli el işi kağıtları ile hiçbir yapıştırma yöntemi kullanmadan farklı heykeller yapmanızı sağlayan bu sanat, ilk serginiz için fırsat bile olabilir. Çünkü Galleria ziyaretçileri tarafından yapılan tüm origami örnekleri, aynı tarihler arasında alışveriş merkezi içinde sergilenecek. Öte yandan aynı merkezde 16-31 Ocak tarihleri arasında, yaşları 5 ile 200 arasında değişen tren maketlerinin sergilendiği bir de "Minyatür Tren Sergisi" açılıyor. Ziyaretçileri nostaljik bir yolculuğa çıkaracak olan sergide büyük kısmı çalışır durumda olan tren maketlerinin yanı sıra geçmişten bugüne TCDD üniformaları ve trene dair aksesuvarlar yer alacak.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle