GeriKelebek Desperate Housewives Grammy’ye fark attı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Desperate Housewives Grammy’ye fark attı

ABD’de pazar akşamı yapılan 47. Grammy Ödülleri töreninin, 1995’ten bu yana en düşük, tarihin ise en düşük ikinci reytingini aldığı bildirildi. Amerikan televizyon izleyicilerinin Grammy töreni yerine rakip kanal ABC’de yayınlanan ‘Desperate Housewives’ dizisini izlemeyi tercih ettikleri ifade edildi.

Nielsen Medya Araştırmaları şirketi tarafından açıklanan reyting rakamlarına göre, müzik dünyasının en ünlü simalarının bir araya geldiği Grammy Ödülleri töreni sadece 18.83 milyon izleyici çekebildi. Müzik dünyasının en önemli ödül töreni olan Grammy’i, geçen yıl düzenlenen törene göre bu yıl yüzde 28 oranında daha az kişi izledi. Efsanevi caz müzisyeni Ray Charles’ın sekiz ödül kazandığı gecenin canlı yayınının başlangıç aşamasında reytinginin nispeten yüksek olduğu, ‘Desperate Housewives’ın, Grammy izleyicilerinden 1.5’lik bir reyting, yani yaklaşık üç milyon izleyici çaldığına dikkat çekildi.

İlk kez birlikte görüldüler

Grammy ödül töreninin en ilginç dakikaları, bir süre önce evlenen Jennifer Lopez ile Marc Anthony’nin canlı performans bölümünde sahneye çıkmasıyla yaşandı.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle