GeriKelebek Deniz Seki taburcu oldu
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Deniz Seki taburcu oldu

Deniz Seki taburcu oldu
refid:14735611 ilişkili resim dosyası

Gayrettepe Florance Nightingale hastanesinde rahmindeki miyomlar sebebiyle önceki gün ameliyat masasına yatan Deniz Seki, geçirdiği operasyonun ardından dün öğle saatlerinde taburcu oldu.

HASTANE ÇIKIŞI BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ (FOTO-GALERİ)   

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr. Dr. Banu Bingöl Gönenç tarafından ameliyat edilen Seki, "Sperm bankasına başvurmam söz konusu olamaz. Bir çocuğun anne ve babasıyla birlikte aile ortamında büyümesi gerektiğine inanıyorum. Eğer Allah izin verirse birgün aile kuracağım bir kişiyle evlat yetiştirmeyi diliyorum.       

Sağlık durumumla ilgili menajerim size gereken açıklamayı yapacak, ben gitmek zorundayım" diyerek hastaneden ayrıldı.        

Seki'nin menajeri Arzu Öztoprak, "Deniz Hanım, her zamanki rutin muayenesine geldiği zaman doktoru miyomları görüp ameliyat olmasına karar verdi. Bunun üzerine geçtiğimiz salı günü dört saatlik bir operasyon geçirdi. Rahminden 12 tane kist alındı. Basında yer alan bir daha çocuğu doğmayacak, bir yıl içinde çocuğu olmazsa sperm bankasından çocuk sahibi olacak gibi haberler kesinlikle sözkonusu değil. Sağlıklı bir kadın olarak istediği zaman çocuk doğurabilecek durumda. Doktoru miyomların tekrarlama gibi bir durumu olmadığını söylüyorlar. Sağlık olarak şu anda hiçbir problemi de yok. Bir gün önce taburcu olacaktı. Ama çok sancısı olduğu için bir gün daha hastanede yatması uygun görüldü. Bir süre de evde dinlenecek" dedi.

Estetik operasyon geçirdiği yönünde çıkan haberlerin de doğru olmadığını sözlerine ekleyen Seki'nin menajeri, "Böyle bir durum söz konusu değil.    

Estetik operasyon geçirmedi. Çok ciddi bir ameliyat atlattı" diyerek haberlere açıklama getirdi. Deniz Seki'nin ameliyat öncesi hiçbir özel isteğinin olmadığını söyleyen Öztoprak, "Özel bir istekte bulunmadı. Ama narkozun etkisiyle çok zorlandı. Bünyesi de sağlammış ki, çok çabuk toparlayarak çok çabuk atlattı" diye konuştu. 

Gayrettepe Florence Nighthangale Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Operatör Doktor Banu Bingöl Günenç ise, "Deniz Seki, rahminde yer alan çok sayıda miyomu aldırmak için başvurmuştur. Mulhpl myomektomi operasyonu başarılı geçmiş ve 15.05.2010 tarihinde taburcu edilmiştir.  

Basında çıkan çocuk doğuramayabileceği ya da en kısa zamanda bebek sahibi olması gerektiği ile ilgili haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Deniz hanım, gayet sağlıklıdır ve yapılan operasyonun hormanları ile yada doğurabirlik potansiyeli ile ilgisi bulunmamaktadır" açıklamasını yaptı.
   


Yorumları Göster
Yorumları Gizle