GeriKelebek Dekoltesini sansürledi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dekoltesini sansürledi

Dekoltesini sansürledi

Bu yıl dördüncü kez düzenlenen İstanbul Fashion Week, dün Santral İstanbul'da başladı... Başmanken olarak podyuma çıkan Kazaz'ın giyeceği elbiselerdeki dekoltenin kapatılmasını istemesi şaşkınlık yarattı.

DEFİLEDEN FOTOĞRAFLAR

Ali Ağaoğlu’nun sponsorluğunda İTKİB’in düzenlediği İstanbul Fashion Week (IFW), Gizia’nın Sonbahar - Kış Kreasyonu’nun tanıtıldığı defileyle açıldı.

Moda Tasarımcıları Derneği (MTD), Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) ve İstanbul Moda Akademi’sinin (İMA) işbirliğiyle Santral İstanbul’da düzenlenen etkinlikte bu yıl defileler açık artırmayla satıldı.

TUĞÇE KAZAZ ŞAŞIRTTI

Geçen ay yapılan ve yaklaşık 800 bin lira  gelir elde edilen açık artırmada Gizia 75 bin dolara açılış defilesini satın aldı. Tuğçe Kazaz’ın baş manken olarak podyuma çıktığı açılış defilesinde görev alan 20 mankenin sadece 3’ü Türk’tü. Defilenin yıldızı ise bir Türkle evlenip Türkiye’ye yerleşen Ukraynalı  Inga Bavbek’ti. Defilede başmanken Tuğçe Kazaz bir ara giydiği elbisenin eteklerine takıldı ve düşme tehlikesi atlattı.

Bu sezon Sunset mayo ve iç çamaşırı modelleri için cesur pozlar veren Kazaz, kuliste tanıtacağı giysilerin göğüs dekoltelerinin ise kapatılmasını isteyerek şaşırttı. Kuliste bu yüzden kavga eden Kazaz, bütün defile boyunca yüzünü astı.  İstanbul Fashion Week’in ikinci defilesi ise Zeynep Erdoğan, Zeynep Tosun ve Niyazi Erdoğan’ın  ‘Karma’ defilesi oldu.  Erdoğan’ın  Sonbahar-Kış koleksiyonu Orhan Gencebay müzik ritimleri ile sunuldu.

Ünlü modacılar Bahar Korçan, Özlem Süer, Hakan Yıldırım, Hatice Gökçe ve Ümit Ünal’ın açık artırmaya tepki göstererek katılmadığı organizasyon 6 Şubat’a kadar sürecek.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle