GeriKelebek Dallas’ta bu sahneyi yıllarca bekledik...
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dallas’ta bu sahneyi yıllarca bekledik...

Dallas hayranlarının yıllarca bekleyip de göremediği sahne geçtiğimiz günlerde gerçek oldu. Kötü adam JR, kardeşi Boby Ewing ve Sue Ellen’la o kadar iyiydi ki...

Uzun yıllar milyonlarca TV izleyicisini ekran başına toplayan ‘Dallas’ dizisinin yeni bölümlerinin çekilmesi artık imkansız. Dizinin oyuncuları da sık sık Dallas’ı ne kadar sevdiklerini dile getiriyorlar. Ama o dizi artık geçmişin bir parçası oldu. Geçenlerde Santa Monica’da bir lokantada yaşananlar ise Dallas izleyicilerini çok duygulandırdı.

Dizinin JR’ı Larry Hagman, evinden birkaç yüz metre uzaktaki bir lokantaya, Dallas’taki rol arkadaşlarını davet etmişti. 72 yaşındaki ünlü aktör, ikinci kez karaciğer nakli yaptırması gerekince, buna karşı çıkmış ve ölümü soğukkanlılıkla bekleyeceğini açıklamıştı. O günkü yemekli toplantıya Boby Ewing rolünü oynayan Patrick Duffy ve Sue Ellen rolünü canlandıran Linda Gray de katıldı. Eski dizi arkadaşlarının kavuşma sahneleri ise gerçekten duygusaldı. Dallas izleyicileri yıllarca beklemesine rağmen dizinin hiçbir bölümünde böyle duygulu sahneler izleyememişti.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle