GeriKelebek Cuma ve haftasonu etkinliklerinden seçmeler
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Cuma ve haftasonu etkinliklerinden seçmeler

FİLM

4İŞLETMECİLİĞİNİ Umut Sanat Filmcilik Sinemacılık'ın yaptığı açıkhava sineması Bahçeşehir Amphi-Theater'da bugün 21.30'da Kelly Makin'in yönettiği ‘‘Belalı Aşk/Mickey Blue Eyes’’ gösterilecek. Başlıca rollerini Hugh Grant, James Caan, Jeanne Tripplehorn, Burt Young ve James Fox'un paylaştıkları film, babası bir gangster olan sevdiği kızla evlenebilmek için, belalı işlere karışmak zorunda kalan bir müzayede evi sahibinin (Grant) eğlenceli hikáyesini anlatıyor.

Yarın aynı saatte çocuklar için bir çizgi film, ‘‘Tarzan’’ var. Pazar günü ise Gary Sinyor'un yönettiği, Chris O'Donnel ve Rene Zellweger'in rol aldıkları ‘‘Şahane Bekár/The Bachelor’’ gösterilecek. Bir romantik komedi olan filmin kahramanı özgürlüğüne düşkün, sevgilisiyle evlenmeye hiç niyeti olmayan bir erkek. Ancak, ölen zengin büyükbabasının mirasına konmak için, bekárlığa veda edip 24 saat içinde evlenmesi gerekiyor. l Tel: (0212) 669 41 38

4 JOSHUA Logan'ın yönettiği ‘‘South Pacific’’i yarın saat 14.00'te Aksanat'ta laser-disc'ten seyredebilirsiniz. 1958 ABD yapımı film, bir Rodgers & Hammerstein müzikali olan aynı adlı eserin sinema uyarlaması. Rossano Brazzi, Mitzi Gaynor, John Kerr, Ray Waltson ve Juanita Hall'un rol aldıkları film, II. Dünya Savaşı sırasında Pasifik'te bir adada geçiyor.

l İstiklal Cad. Zambak

Sok. 16, Taksim-Beyoğlu.

Tel: (0212) 252 35 00

KONSER

4YEREBATAN Sarnıcı Yaz Konserleri’nde yarın saat 16.00'da Nihavend Faslı, pazar günü de aynı saatte Lavta-Ney-Perküsyon Üçlüsü'nün konseri var. l Tel: (0212) 522 12 59

4 BABYLON bu yılki siftahını bugün ve yarın 23.00'te ‘‘Fujifilm Music Weekends’’ etkinliği kapsamında ‘‘Latin Explosion Pucho and his Latin Soul Brothers’’ konserleriyle yapacak. Asıl adı Tibalero Henry olan ‘‘Pucho’’ Brown, Latin, caz ve funk türlerinin karışımı bir müzik türü olan Latin Boogaloo’nun en önemli temsilcilerinden. ‘‘Pucho’’ ve arkadaşlarının konserinin ardından, 01.30-03.00 arasında Radio Oxigen DJ'lerinden DJ Ezg (Engin Yelkencioğlu) çalacak. l Şeyhbender Sok. 3, Asmalımescit-Tünel. Tel: (0212) 292 73 68 l Biletler: Tam 10, öğrenci 6 milyon. l Bilet satışı: Babylon, Biletix noktaları (Beyoğlu ve Ortaköy Raksotek, Caddebostan Galleria, Maslak-Merter ve Göztepe Soyak MMM Migros, Akmerkez-Taksim ve Suadiye Vakkorama), Biletix Çağrı Merkezi (0212 454 1555).


Yorumları Göster
Yorumları Gizle