GeriKelebek Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. Hangi isim veda ediyor?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. Hangi isim veda ediyor?

Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. Hangi isim veda ediyor?

Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin yeni bölüm açıklamasında sevilen bir ismin diziye veda ettiği belirtilirken hangi oyuncunun diziden ayrıldığı yeni bölümde açıklanacak. Peki Çukur yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor?

Yamaç’ı, Timsah’ın saldırısından kurtaran gizemli isim merak konusu olacak. Vartolu’nun hamlesiyle Koçovalı kardeşler yeniden bir araya gelecek. Çukur’a kardeşini almaya giren Azer karşısında beklemediği birini bulacak. Aliço’nun yardımıyla Çukurlu kadınları kurtarmaya giden Kemal ve Metin büyük bir tehlikeyle karşılaşacak. Kardeşine karşılık Çukur’dan Kemal’i alan Azer ve Koçovalıların karşılaşması merakla beklenecek. Koçovalı kadınlar mahallede olanları takip ederken Saadet’in alacağı sürpriz karar herkesi şaşırtacak. Babasının katilini bulmak için gitmeye kararlı olan Vartolu’yla Yamaç’ın yüzleşmesi duygusal anlar yaşatacak. Çukur’un en sevilen karakterlerinden birinin sürpriz bir şekilde Çukur’a veda edeceği bölüm nefesleri kesecek.

Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanında Emmi karakterinin ve Cumali Koçavalı'nın yaralandığı görülüyor. Dizinin bu haftaki bölümünde bu isimlerden birinin ayrılıp, ayrılmayacağı merak konusu olurken, Fragmanda Kemal'in, Azer'in elinde olduğu da kafaları karıştıran detaylar arasında.. İşte Çukur yeni bölüm fragmanı;

 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle