GeriKelebek Çizdi, üretti, tanıttı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çizdi, üretti, tanıttı

Oyuncu Liz Hurley, fotomodellikten hiç vazgeçmedi ama bir gün gelip de bikini tanıtacağı kimsenin aklına gelmezdi. Oysa güzel yıldızın bahanesi hazırdı: ‘Bu bikinileri ben tasarladım. A’dan Z’ye her şeyi ile ben ilgilendim. Tanıtımını başkasına bırakamazdım.’

Dünyaca ünlü model ve oyuncu Liz Hurley’in güzelliği, sansasyonları bir yana, o aynı zamanda çok çalışkan bir iş kadını olarak da herkesi kendine hayran bırakıyor.

Çoğumuz, yaz günü tatilde mayo giyip çıkarmaya bile üşenirken, Hurley, ‘Hem ziyaret, hem ticaret’ ilkesine uydu ve Saint Bart adasındaki tatilinde, bol bol mankenlik yaptı.

Güzel oyuncu, saatlerce süren fotoğraf çekimlerinde, kendi firmasının ürünü olan yeni mayo modellerini tanıttı. Adanın kumsalında, kızgın güneş altında, saatler süren çekimlerde hiç yorulmuş da görünmüyordu.

Sevgilisi yanında

Fotoğraf çekimleri tamamlandığı zaman sevgilisi Arun Nayar’ın onu beklediğini bilmek, şüphesiz yorgunluğunu unutturuyordu. Elbette Liz Hurley de, 20 yaşlarındaki bir mankenle anlaşıp, yeni modellerini onun tanıtmasını isteyebilirdi. Fakat eski manken, işin kolayına kaçmadı.

Modellerini kendisinin çizdiği mayoların ve plaj kıyafetlerinin tanıtımını da kendisi yaptı. 40 yaşına gelen yıldız, ‘Bu modelleri A’dan Z’ye ben yarattım, tanıtımını başkalarına bırakamazdım’ diyor.

Yıldızın tekstilci nişanlısı Arun Nayar da yıldızın çantalarını taşımaktan, modellerin seçimine kadar her işini seve seve yaptı.18 aydır birlikte olan çiftin, geçtiğimiz Noel tatilinde bir kayak merkezinde nişanlanmış oldukları açıklandı. Nayar, Hurley’in oğlu ile de çok iyi anlaşıyor.

Sağlıksız zayıfladı

Liz Hurley, önümüzdeki yaz satışa çıkacak olan mayolarının tanıtımını yapabilmek uğruna, sağlığını tehlikeye atmaktan çekinmedi. 40 yaşındaki yıldız, sadece bir öğün yemek yiyerek, kısa sürede vücudunu iyice inceltti.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle