GeriKelebek Cem’in zor anları
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Cem’in zor anları

Cem’in zor anları
refid:17046642 ilişkili resim dosyası

Cem Yılmaz, belindeki ağrılar ve ayağındaki uyuşma nedeniyle zor günler geçiriyor. Yılmaz, dün katıldığı film gösterimine de belindeki ağrılar nedeniyle sekerek geldi.

UZUN süre ara verdiği stand up gösterilerine TİM Show Center’da başlayan Cem Yılmaz’ın, sahneye iğne olduktan sonra çıktığı yazılmıştı. Ünlü komedyen dün akşam, Selçuk Aydemir’in yönetmenliğini yaptığı “Çalgı Çengi” filminin TİM Sinemaları’nda yapılan gösterimine katıldı. Aydemir ve oyunculara destek olmak amacıyla gösterime katıldığını belirten Cem Yılmaz, sekerek ve belini eğerek geldiği mekanda zor anlar yaşadı. Kendisiyle birlikte yürüyen arkadaşlarından merdivenlerden çıkarken yardım alan ve her an oturması gerekebileceği için yanında dolaştırılan sandalye ile görüntü veren Yılmaz, “Ben zaten genelde hastayım. Birkaç gündür belim ağrıyor. Sahneye çıktığım için dikkat etmem gerekiyor. İğneyle sahneye çıkacağım” dedi.

Çıkma bel esprisi

Cem Yılmaz, Kayserispor maçı öncesi Fenerbahçe futbol takımını ziyaret edip, kulüp doktorlarına şakayla karışık, rahatsızlığından bahsedip, “Siz de çıkma bir bel var mı” diye espiri yapmıştı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle