GeriKelebek Çarşamba’nın birincisi “Yaprak Dökümü”
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çarşamba’nın birincisi “Yaprak Dökümü”

Çarşamba’nın birincisi “Yaprak Dökümü”
refid:8891982 ilişkili resim dosyası

“Yaprak Dökümü”nün Çarşamba akşamı ekrana gelen bölümü yine birinci oldu.

Kanal D’nin, yediden yetmişe herkesçe büyük bir beğeniyle izlenen, reyting rekortmeni dizisi “Yaprak Dökümü”nün Çarşamba akşamı ekrana gelen bölümü yine birinci oldu. Milyonları ekran başına kilitleyen dizinin, geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünün özeti de ikinci oldu.
Kanal D’nin başrollerinde Halil Ergün, Güven Hokna, Bennu Yıldırımlar, Caner Kurtaran ve Deniz Çakır’ın oynadıkları sevilen dizisi “Yaprak Dökümü”nün Çarşamba günü ekrana gelen bölümü, Tüm Kişiler’de yüzde 19.3 reyting ve yüzde 46.5 izlenme payı, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de de yüzde 19.6 reyting ve yüzde 48.3 izlenme payı ile yine günün en çok izlenen programı ve birincisi oldu.
Yaprak Dökümü’nün, geçtiğimiz hafta ekrana gelen bölümünün özeti ise Tüm Kişiler’de yüzde 12.6 reyting ve yüzde 36.8 izlenme payı, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de de yüzde 11.9 reyting ve yüzde 34.3 izlenme payı ile ikinci oldu.
Kanal D Ana Haber Bülteni de birinci
Mehmet Ali Birand yönetiminde ekrana gelen Kanal D Ana Haber Bülteni de, Çarşamba günü Tüm Kişiler’de yüzde 4.7 reyting ve yüzde 18.5 izlenme payı, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de de yüzde 5.9 reyting ve yüzde 22.8 izlenme payı ile ana haber bültenleri arasında yine ilk sırada yer aldı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle