GeriKelebek Caner Toygar Esra Erol'da evleniyor! Müstakbel eşi Berke kimdir?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Caner Toygar Esra Erol'da evleniyor! Müstakbel eşi Berke kimdir?

Caner Toygar Esra Erol'da evleniyor! Müstakbel eşi Berke kimdir?

'Gelinim Olur Musun' programıyla tanınan Caner Toygar, Esra Erol’da tanıştığı Berke ile nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. Yıllar sonra yeniden aradığı aşkı bulmak üzere ekranlara dönen Caner Toygar, kısa bir süre sonra gelin adayı Berke ile evlenecek. Peki, Caner Toygar’ın müstakbel eşi Berke kimdir?

Adını yıllar önce bir evlilik programıyla duyuran Caner Toygar, aradığı aşkı Esra Erol'da buldu. Bir süredir programda taliplerini arayan Caner, Kabe ziyaretine gitmiş ve orada rüyaya yattığını kendisinin Berke ile evlendiğini görmüş, gördüğü rüyanın ardından gelin adayı ile evlenmeye karar vermişti. Caner ve Berke’nin evliliğe giden yolda ilk adım olan kına gecesi 29 Mart Perşembe günü canlı yayında yapıldı. Caner ve Berke çiftinin düğünü ise 31 Mart Cuma günü canlı yayında yapılacak. Peki, Caner Toygar ile hayatını birleştirecek olan Berke kimdir, kaç yaşında?

BERKE KİMDİR?

Berke, 1982 yılında dünyaya gözlerini açtı. Yurt dışı eğitimini alan gelin adayı, Anaokulu öğretmenliği yapmaktadır. Muğla Datça’da ikamet eden Berke, daha önce hiç evlenmedi. Programa katıldığı ilk gün ailesine çok önem verdiğini dile getirdi. Karşısında insana hemen güvenen bir yapıya sahip olduğunu ifade eden Berke, kendisi gibi sakin bir damat adayı istediğini söylemişti.

CANER TOYGAR KİMDİR?

Ocak 1980 tarihinde Adana'da dünyaya gelen Caner Toygar, lise mezunudur. Tülin Koca ile yaşadığı aşk ile Türkiye gündemine oturmuş ve kısa sürede isminden sıkça söz ettirmiştir. 2009 yılında müzik konusunda da atılım yapmış ve "Naber Fıstık" isimli albümü çıkarmıştır. Evlilik programının ardından bir süre oyunculuk için çabalayan ardından Ataşehir'de köfteci dükkanı açan Caner Toygar, bu alanda ilerleyemeyince, ekranlara çıkış nedeni olan evlendirme konseptini kullanarak arkadaşlık sitesi açmıştır.

 SON 24 SAATTE MAGAZİN GÜNDEMİ

Yorumları Göster
Yorumları Gizle