GeriKelebek Can’ı affetmedim
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  5
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Can’ı affetmedim

Can’ı affetmedim
refid:14689771 ilişkili resim dosyası

10 yıllık beraberliğin ardından gece hayatına düşkünlüğünü gerekçe göstererek Can Tanrıyar’dan boşanan Petek Dinçöz, geçtiğimiz hafta sonu eski eşiyle Bodrum’daydı. Bu haberi doğrulayan Dinçöz, işadamı Yüksel Çağlar’ın kendilerini barıştırmak istediğini ama bu çabanın işe yaramadığını söyledi ve ekledi: “Can’la barışmadım.”

CANLI YAYINDA BÖYLE EVLENMİŞLERDİ (FOTO-GALERİ)

Bana “Can’la bizi boşanma noktasına getiren şey, onun gece hayatı” demiştin... Hâla bu sözün arkasında mısın?

- Evet, hâlâ bunu söylüyorum. Can’ın gece hayatı bizim ilişkimizi bitirdi.  
 
Sana bu konuda pek çok söz verdiğinden ama hiçbiri tutamadığından da söz etmiştin...    

- Doğru... Bugüne kadar bana çok söz verdi ama sözünde duramadı. O da kendine göre haklı. Adamın işi bu. Muhakkak dışarı çıkacaktı. Bunu engelleyemezdim ama insan gitse gitse haftada iki gece giderdi değil mi? O neredeyse her akşam dışarıdaydı.
 
Sizi barıştırmak isteyen çok oldu. Pek çok ünlü, 10 yıllık beraberliğin bitmemesi için araya girdi.

- Tabii. ıbrahim Tatlıses, Sezen Aksu... Hepsi evliliğimi kurtarmaya çalıştı ama ben istemedim. Çok düşündüm, sonunda zor da olsa bu kararı verdim. Kararımın arkasındayım hâlâ... Bir daha asla bir araya gelmeyi düşünmüyorum. Bu saatten sonra sadece dost olmayı deneyebiliriz.
 
BANA YAPTIKLARINI HAZMETMEM ÇOK ZOR

Peki işadamı Yüksel Çağlar’ın da sizi barıştırmak için devreye girdiği doğru mu? 


- Evet, doğru... Can’la birlikte Bodrum’a, onun yanına gittiğimiz yazıldı, o haber de doğru...

Anlatır mısın bu olayı bize?

- Yüksel ağabey, bilgi birikimi ve hayat tecrübesiyle müthiş bir insan. Bizim ayrılmamızın çok yanlış olduğunu anlatırken de son derece mantıklıydı.

Can Bey bu görüşmede size gece hayatından ve bazı arkadaşlarından vazgeçeceğinin sözünü verdi mi?

- Evet, Can gece hayatı ve o hayatı paylaştığı arkadaşlarından vazgeçtiğini söyledi, söz de verdi. Ama bu kadar basit mi? Yap, et, gez, eğlen, sonra “Söz, bitti artık” de ve ben de affedeyim! Yok, Can’ın bana yaptıklarını hazmetmem kolay değil.

Ne oldu peki?

- Bodrum’dan döndük ve yine ayrı ayrı evlerimizin yolunu tuttuk. Can’ın yaşantısını ve bana yaşattıklarını düşündükçe, bu adam iki günde değişir mi diye düşünmekten kendimi alamıyorum çünkü...

Yani...

- Yani şu an dostuz, arkadaşız. Barışma falan yok...

SESSİZLİĞİM YANLIŞ ANLAŞILDI

Bu Bodrum seyahatinde ne gördün Petek?


- Bodrum seyahatinde şunu gördüm; ben susmakla onurlu davrandığımı düşünüyordum, meğer insanlar bana “ezik ezik” bakıyormuş. Bundan sonra sessiz sedasız kalmayacağım. Dimdik ayakta olduğumu herkes görsün istiyorum. şu anda da Yüksel ağabeyin bana Bodrum’da hediye ettiği Prof. Dr. Adrian Calabrese’nin “ıstediğiniz Her şeyi Nasıl Elde Edersiniz” adlı kitabını okuyorum. Ben kaybedenler değil, kazananlar tarafında olmaya kararlıyım. “Yap et, sonra af dile”yi kabul etmiyorum.

Bu kadar kolay değil diyorsun yani...

- Evet, bu kadar kolay affetmem... Hiçbir kadın da bu kadar kolay affetmemeli...

SANILDIĞI GİBİ EZİK BİRİ DEĞİLİM

Bundan sonra işime dört elle sarılacağım, dimdik durmaya devam edeceğim. Ben sanıldığı gibi ezik, sesi soluğu çıkmayan biri değilim. Bu boşanma süresince sustum, çünkü bana yakışan buydu. Konuşarak bir şey elde edilemezdi. Ayrıca bana, benim duruşuma da yakışmazdı. Ancak her şey bitti... Ben sustukça hakkımda garip garip haberler çıkıyor, o yüzden suskunluğuma son veriyorum. Bundan sonra bana sorulan her soruya yanıt vereceğim, sessiz kalmayacağım.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle