GeriKelebek Buckingham’da ‘elti’ savaşı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Buckingham’da ‘elti’ savaşı

Buckingham’da ‘elti’ savaşı
refid:24748549 ilişkili resim dosyası

Prens Harry’nin evlenme isteğine Kraliçe’nin de olumlu bakması, Düşes Kate’i kızdırdı. Çünkü müstakbel gelin adayı, kocası Prens William’ın eski sevgilisinin kızkardeşi...

İngiliz kraliyet sarayında, Kate-William çiftinin ardından ikinci evlilik dedikoduları başladı. Prens Williams’ın uçarı küçük kardeşi Prens Harry de 1 yıldır birlikte olduğu Cressida Bonas ile evlilik hazırlıkları yapıyor. Kraliyet ailesi bu gelişmeden memnun ancak, yeni gelin Kate Middleton, William’ın eski kız arkadaşının kardeşi Cressida’ya karşı çıkıyor. Fransız Paris Match dergisinde yer alan habere göre, İngiliz aristokrasisinden gelen 24 yaşındaki Cressida Bonas ile bir yıldır birlikte olan Harry, ailesine Cressida ile evlenmek istediğini açıkladı.

Buckingham’da ‘elti’ savaşı

AİLE SEVİNDİ AMA...

Compte de Howe ailesinden gelen gelin adayı, rahat tarzı, içmeyi, dans etmeyi ve basit yaşamı sevmesiyle tanınsa da, Kraliyet ailesi, artık sakin bir yaşam süreceğini umut ettikleri Harry’nin bu haberine sevindi. Ancak evlilik kararı müstakbel elti Kate Middleton’a takıldı. Bir erkek çocuğu dünyaya getirerek tüm sarayın gönlünde taht kuran Kate, eşi William’ın eski kız arkadaşının kız kardeşi olan Cressida’nın saraya girmesini istemiyor. Cressida’nın ise özel yaşamının gözler önünde olmasından duyduğu rahatsızlık nedeniyle evlilik konusunda çekimser olduğu konuşuluyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle