GeriKelebek Bu yıl çocuk yapacağım
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bu yıl çocuk yapacağım

Geçtiğimiz yıl Mustafa Erdoğan ile evlenen Gülben Ergen, artık çocuk sahibi olmak istiyor. Bunun için zamanı da belirleyen Ergen, ‘Bu yıl çocuk yapacağım’ dedi.

Eşi hayranlıkla izledi

n Gülben Ergen, Günay Restaurant’taki sahne çalışmasını önceki günkü programıyla noktaladı. Mor renkte bir giysiyle izleyici karşısına çıkan, hem yorumu, hem de sahne performansıyla beğeni toplayan Ergen’i izlemeye gelenler arasında, geçtiğimiz yıl evlendiği Mustafa Erdoğan da vardı. Şarkı söylerken masalar arasında dolaşan sanatçının, bir ara yanına da uğradığı Erdoğan, eşini hayranlıkla izledi.

Ahucan ile gelen itiraf

n Renkli geçen gecede bir ara dinlenmek üzere kulise giden Gülben Ergen, burada Günay Restaurant’ın sahibi Günay Tuncel’in bir yaşındaki kızı Ahucan’la karşılaştı. Onunla oyunlar oynayan ve çocuk sevgisini dile getiren Ergen, sonunda dayanamadı ve çocuk sahibi olma hayalini bu yıl içinde gerçeğe dönüştüreceğini açıkladı: ‘Ahucan çok sevimli bir çocuk. Ben de bu yıl çocuk yapacağım.’

CUMA GÜNÜ DOKTORA GİTTİ

Çocuk sahibi olmayı iyiden iyiye aklına koyduğu ileri sürülen Gülben Ergen, geçtiğimiz cuma günü de doktoruna giderek kontrolden geçti. Gerekli kontrolleri yaptırdığı ve bebek konusunda bilgi aldığı ileri sürülen Ergen cephesinden, her an bir müjdeli haber bekleniyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle