GeriKelebek Bu yarışma gençlere iş fırsatı sunuyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bu yarışma gençlere iş fırsatı sunuyor

İşsizlerin önemli bir kısmının 15-24 yaş arası gençlerin oluşturduğu Türkiye’de, İndeks İçerik ve İletişim Danışmanlık bu grubu hedefleyen, istihdam sorununa dikkat çeken ve çözüm yolları yaratan uzun soluklu bir istihdam projesine imza attı.

İlki 2003’ün Ekim ayında düzenlenen İndeks Yönetim Strateji Yarışması, gençlere iş dünyasının kapılarını aralıyor ve onlara staj imkanı sunuyor.

2003 yılında dokuz sponsor ile yola çıkan İndeks Yönetim Strateji Yarışması, bugün 40 sponsora ulaştı. Yarışma, iş dünyasına yeni atılmış başarılı çalışanlara kendilerini kanıtlama fırsatı yaratıyor.

‘İndeks Yönetim Strateji Yarışmaları’ belirlenen her sektör için özel olarak hazırlanan kurgusal bir senaryo etrafında gerçekleştiriliyor. Senaryolar, titiz bir araştırma sonucunda, satış ve pazarlama konusunda uzman bir danışmanlık firması olan Era Eğitim ve Danışmanlık tarafından hazırlanıyor.

Senaryonun www.indeksiletisim.com adresinde yayınlanmasıyla katılımcılara aralıklı olarak sorular soruluyor. Kazanan öğrencilere ödül olarak staj ve eğitim imkanı tanınıyor. Bu yıl itibariyle yarışmaya üniversite son sınıf öğrencilerinin yanı sıra üçüncü sınıf öğrencileri de katılabilecek.

31 Ocak’ta başlayan başvurular 1 Nisan’da sona erecek ve www.indeksiletisim.com adresi üzerinden başvuru yapılabilecek.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle