GeriKelebek Bu ne sevgi bu ne ızdırap
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bu ne sevgi bu ne ızdırap

Ağanın eli tutulmaz 
Ünlü işadamı Ali Ağaoğlu’nun bonkörlüğünü bilmeyen yoktur. Yardım kuruluşlarına yaptığı bağışların yanı sıra sevgililerine karşı da eli hayli açık olan Ali Bey, geçtiğimiz günlerde yeniden aşk yaşamaya başladığı eski sevgilisi Sophia ile dünyaca ünlü modacımız Atıl Kutoğlu’nun Nişantaşı’ndaki mağazasını adeta talan etmiş. Sophia’nın beğendiği tüm kıyafetleri satın alan Ali Bey, mağazadan tam dokuz kıyafetle ayrılmış...

İlk sergi
Toprak Sanat Galerisi’nin sahibi Ayfer Toprak ve Cengiz Karavan, yeni yılın ilk sergisini yarın açıyor. Çağdaş Türk resminin iki önemli temsilcisi Seyyit Bozdoğan ve Doç. Dr. Gülveli Kaya’nın eserleri, Diamond Line’ın işbirliğiyle City’s Alışveriş Merkezi’ndeki Toprak Sanat Galerisi’nde sanatseverlerle buluşacak.

Bu ne sevgi bu ne ızdırap
Sexy-s adlı mayo ve bikini markasının sahibi Seval Birinci, geçtiğimiz ay spor yaparken ayak kemiğini çatlatmıştı. Ayağı dizine kadar alçıya alınan ve yürümekte zorluk çektiği için evden dışarı çıkamayan Birinci, önceki gün İstinye Park’ta objektife takıldı. Birinci, bir elinde bastonu, diğerinde köpeğinin tasmasıyla kendisini görüntüleyen gazetecilere “Köpeğim evde çok sıkıldığı için onu dışarı çıkardım” dedi...


Sarayın terzisi
Kişiye özel gömlek ve takım elbise üreten Milimetric, Çırağan Palace Kempinski’nin içinde mağaza açtı. Milimetric’in kurucu ortağı Kağan Gökalp, “Aslında mağazadan çok, üç terzimizin çalışacağı bir terzihane açtık. Bu konsepti Türkiye’de otel içinde başlatan markayız. Giderek yok olan el dikimini, bu şekilde yaşatmaya çalışıyoruz” dedi.

Golf cambazı geldi
Dünyanın en ünlü golf şovmeni David Edwards, Gloria Hotels&Resorts’da gösteri sergilemek üzere ülkemize geldi. 10 yıl profesyonel golf oynayan, 15 yıldır da golf cambazlığı ve şovmenliği yapan Edwards, “Golf Clinic Show” adlı gösterisini Gloria Hotels&Resorts-Golf Club’da sergiliyor. Edwards, 7 Ocak Cuma günü son kez seyirci karşısına çıkacak.

2011 de vals ile başlıyor
Her yeni yıla vals ile başlayan İş Sanat, bu yıl da geleneği bozmuyor. Ve bu kez, “Geleneksel Viyana müziğinin otantik yorumcusu” olarak tanınan Strauss Festival Orchestra Vienna’yı müzikseverlerle buluşturuyor. Şef Peter Guth yönetimindeki orkestra, 6-7 Ocak günlerinde İş Sanat sahnesinde olacak.
         


Yorumları Göster
Yorumları Gizle