GeriKelebek Bu hafta sona ermeden
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bu hafta sona ermeden

dinleyin

Akbank Kültür Sanat Merkezi (AKSM), mart ayında Çağdaş Müzik Günleri düzenliyor. Ay boyunca verilecek konserlerde, çağdaş müzik alanında isim yapmış gruplar, besteci ve müzisyenler sahneye çıkacak. 1-2 Mart tarihlerinde caz müzisyeni Aydın Esen ve gitarist Timuçin Şahin’i dinleyebilirsiniz. 3 Mart Perşembe günü 15.00’te ise, Çağdaş Müzik Günleri ile ilgili bir atölye çalışması yapılacak. Etkinliklerin hepsi AKSM’de gerçekleştirilecek. Bilgi için Tel: 212 252 35 00

imzalatın

Bülent Ecevit, bu kez şair kimliği ile karşımızda.

Daha önce iki şiir kitabı yayımlanmış olan

deneyimli siyasetçinin

bütün şiirleri tek bir

kitapta toplandı: Bir

Şeyler Olacak Yarın.

Ecevit, 26 Şubat

Cumartesi günü (yarın) 15.00’te D&R Profilo Alışveriş Merkezi’nde ve

27 Şubat Pazar günü

15.00’te D&R Capitol Alışveriş Merkezi’nde kitaplarını imzalayacak.

eğlenin

Bu haftasonu Ankara ve İstanbul’da, İngiliz müziğinin önemli isimlerine ait parçaların çalınacağı birer parti düzenleniyor. Bu gece 23.00-04.00 arası Ankara Manhattan’daki partiye 20 YTL ödeyerek katılabilirsiniz. Öğrenci 15 YTL, fiyata ilk yerli içki dahil. Catwalk’un canlı performansının yanı sıra barkovizyonda sürpriz görüntüler gösterilecek. Aynı partinin yarın gece İstanbul’daki adresi Bronx. Giriş 12 YTL. Suitcase’in canlı performansı izlenebilir.

kaçırmayın

Halı ve ev aksesuvarları

satan Step’te indirim

sona ermek üzere. 27

Şubat Pazar günü sona

erecek kampanya

kapsamında tüm

ürünler yüzde 40

indirimle satılıyor.

Ayrıca World kart

sahiplerine ekstra yüzde 5,

tek seferde ödemelere

ekstra yüzde 10 indirim var.

yarışın

Oyun hamuru markası Play-Doh, çocukların yaratıcılığını geliştirmek amacıyla Play-Doh Hamurdan

Hayaller Yarışması düzenliyor. Jetix ve Party Kids sponsorluğunda gerçekleştirilecek yarışma sonucunda en başarılı şekilleri yapan 3-6 ve 7-9 yaş grubundan üçer çocuk boylarınca oyuncak kazanacak. Son katılım tarihi 18 Mart. Yarışmayla ilgili daha ayrıntılı bilgi için: www.hasbrointertoy.com.tr

bakın

Çalışan kadın ve erkekler için tasarım yapan NetWork, ilkbahar-yaz koleksiyonunu tanıttı. Kadın koleksiyonu farklı renk, kumaş ve stillerin kullanıldığı beş gruptan oluşuyor. Erkekler içinse gece, gündüz ve haftasonu için tasarlanmış üç farklı stil var. Ayrıca Maximum Kart sahipleri, sezon boyunca tüm NetWork ürünlerine yüzde 20 indirimle sahip olabilecek.

gidin

Mançalı Don Kişot’un yayımlanmasının 400. yılı nedeniyle Cervantes Enstitüleri 2005 yılı içinde bir dizi etkinlik düzenliyor. İstanbul Cervantes Enstitüsü de tüm dünyada gerçekleştirilecek bu şenlikli kutlamalara, Don Quijote ve La Mancha bölgesi konulu fotoğraf sergisiyle başlıyor. Atlas Dergisi’nin katkılarıyla, derginin Genel Yayın Yönetmeni Özcan Yüksek imzalı Don Quijote ve La Mancha adlı sergi, 4 Şubat -24 Mart 2005 tarihleri arasında İstanbul Cervantes Enstitüsü’nde gezilebilir.

görün

Yapı Kredi Kültür Merkezi, Sermet Çifter Salonu’nda bugün yeni bir sergi başlıyor. Çek sanatçı Adolf Born’a ait eserlerin yer alacağı Seyahat başlıklı sergi 24 Mart’a kadar görülebilir. Adolf Born, karikatür, illüstrasyon ve çizgi film denince akla ilk gelen isimlerden biri.

alın

2005 yılına üç boyutlu DVD kampanyası ile giren Tempo Dergisi, bu hafta okurlarına Türkiye DVD’si veriyor. Türkiye’nin simgesi olan görkemli camileri, Eminönü Meydanı’nı, Kapalıçarşı’yı, Efes ve Kapadokya’yı, peri bacaları ile güney sahillerimizi bu DVD sayesinde üç boyutlu izlemek mümkün. Kampanya Mısır ve köpekbalıkları ile devam edecek.

gezin

Kanada Eğitim Fuarı, Ankara’dan sonra İstanbul’da. 26-27 Şubat tarihlerinde İstanbul Ceylan Intercontinental Hotel’de 13.00-19.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan fuara, Kanada’da eğitim veren çok sayıda üniversite, İngilizce ve Fransızca dil okulları, liseler, mesleki sertifika ve diploma programları sunan kolejler katılıyor. Türk öğrenci ve ailelerinin bilgi alabileceği en geniş kapsamlı ve tek resmi organizasyon. Fuara giriş ücretsiz. Bilgi için CEC- Kanada Eğitim Merkezi Tel: 0212 245 20 21- 245 20 23

yiyin

Artık www.aloyemek.com‘dan suşi siparişi de verebiliyorsunuz. Chinese In Town, Fan Fang, Chinese Cook gibi üye restoranlardan herhangi birinden istediğiniz yemeği seçip, ayrıntısını belirtiyorsunuz. Kredi kartı numarası sormadan, yarım saat gibi kısa bir sürede yemeğinizi kapınıza getiriyorlar. Ödemeyi kapıda nakit, kredi kartı veya yemek çekiyle yapabiliyorsunuz. aloyemek.com, 450’yi aşkın restoranıyla kısa bir süre sonra İstanbul’dan sonra Ankara’da da hizmet vermeye başlayacak.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle