GeriKelebek Bu Hafta Keyif
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bu Hafta Keyif

Bu Hafta Keyif
refid:13066690 ilişkili resim dosyası

Peker Açıkalın’ın başrolde olduğu film, yönetmeni Murat Aslan’ın deyimiyle, Türkiye’nin yeni komedi 6’lısının hikayesini anlatıyor.

Sinema
Yapım aşamasında hiçbir masraftan kaçınılmadığı söylenen komedi filmi Türkler Çıldırmış Olmalı, şaşalı prodüksiyonu ve ünlülerden oluşan kalabalık oyuncu kadrosuyla vizyonda. Peker Açıkalın’ın başrolde olduğu film, yönetmeni Murat Aslan’ın deyimiyle, Türkiye’nin yeni komedi 6’lısının hikayesini anlatıyor.

Kültür Mantarı
Yapı Kredi Yayınları tarafından yayımlanan Red Kit’in 26. sayısında iki maceraya birden yer verilmiş. “Kanunsuzlar”da Emmett, Bill, Grat ve Bob Dalton’un haydutluk maceraları ve dünyaya beş parasız veda etmelerinin hikâyesi anlatılırken “Daltonların Dönüşü”nde palavracı şerife ders veriliyor.

Haber
Yarım yüzyılı aşkındır müzik dünyasına birbirinden önemli isimler kazandıran Berklee College of Music, bugünün ve yarının müziği için dünyadaki en önemli öğrenim laboratuvarı olarak kabul ediliyor. Şu andu orada eğitim alan genç Türk öğrencilerle burada verecekleri konser öncesi konuştuk.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle