GeriKelebek Bu güzelin babası Türk
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bu güzelin babası Türk

Norveç’in en ünlü modeli Vandela Kirsebom, ülkenin en çok satan gazetesi VG’ye yaptığı açıklamada babasının Türk olduğunu söyleyerek bütün dikkatleri üzerine çekti. Model bugüne kadar İsveç doğumlu olarak biliniyordu.

Elizabeth Arden’in uzun yıllar modelliğini yapan, Norveç’in en ünlü modeli Vandela Kirsebom yaptığı açıklamayla ülkenin günemine oturdu. Bugüne kadar İsveç doğumlu olarak bilinen Vandela Kirsebom, ‘Biyolojik babamın kim olduğunu bilmiyorum. Bende bir isim var fakat hiç araştırmadım. Sadece müslüman olduğunu, Türk olduğunu ve İstanbul’da yaşadığını biliyorum’ diyerek bütün dikkatleri üzerine çekti.

Ülkenin en çok satan gazetesi VG’ye verdiği röportajda hayat hikayesini ilk kez anlattığını söyleyen Vandela Kirsebom, geçmişte babasının kim olduğunu öğrenmeyi çok istediğini ancak evlenip, çocukları olduktan sonra bu konuda heyecanını yitirdiğini söylüyor. ‘Anneme hiç benzemiyorum. Onun söylediğine göre babam bir Türk’e göre açık renk tenli, açık renk saçlı ve mavi gözlüymüş’ diyen Vandela Kirsebom, İstanbul’a daha önce geldiğini Türk yemeklerini ve kültürünü çok sevdiğini de açıkladı.

İki çocuğu var

Muhabirin ‘Siz de Türk öfkesi var mı’ sorusunu karşılık olarak da, ‘Evet çok öfkelendiğim zamanlar olur’ diyerek yanıt verdi. Annesinin Norveçli, babasının Türk olduğunu ilk kez açıklayan model, bugün 37 yaşında, kocası Olaf ve iki çocuğuyla birlikte yaşıyor. Vandela Kirsebom, ‘Babamın görüntüsü nasıl merak ediyorum. Yine de babamla tanışsam çok eğlenceli olurdu’ diyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle