GeriKelebek Bu estetikler çok garip!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bu estetikler çok garip!

Bu estetikler çok garip!
refid:13206132 ilişkili resim dosyası

Estetik uzmanlarının, ‘sıradışı’ talepler üzerine uyguladıkları bazı operasyonlar dünyanın en gereksiz estetik ameliyatları olarak nitelendiriliyor.

Estetik dünyasındaki uzmanların "garip" olarak nitelendirdikleri bu ameliyatları kimin olmak istediği de merak konusu oldu.

1. 1800 dolar ödeyerek kulaklarınızı sivrileştirebilir, Uzay Yolu’nun unutulmaz yıldızı Mr. Spock’ın kulakları gibi sivri kulaklara sahip olabilirsiniz.

2. Ses tellerine yapılan müdahale ile ileri yaşlarda genç bir ses tonuna sahip olabilirsiniz. Bu operasyonun bedeli 3500- 7000 dolar arasında.

3. Parmak başına 2000 dolar ödeyerek, ayak serçe parmağınızı kestirebilir veya ‘liposuction’la inceltebilirsiniz.

4. “Mikropigmentasyon “yoluyla kalıcı makyaj yaptırmanın bedeli 300- 1500 dolar arasında değişiyor.

5. Zayıflamak için dile özel bir madde yamanmasıyla yemek yemek o kadar acı veriyor ki, kişi bir tek sıvıyla beslenebiliyor. Bu çılgınlığın maliyeti 1000 dolar.

6. İlerleyen yaşla beraber sıkılığını kaybeden diz üstleri 8000 dolar karşılığında ameliyatla toparlanıyor. (8000 dolar)

7. Estetik ameliyatlarda son nokta, evcil hayvanınızın kısırlaştırılmasından sonra, testislerine protez taktırmak olmalı. Ücreti 109 - 1800 dolar arasında değişen prosedür köpek ve kedi dışında büyükbaş hayvanlara da uygulanabiliyor.
 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle