GeriKelebek Bu da bikiniden karakter tahlili
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bu da bikiniden karakter tahlili

Karakter tahlili için, teste filan ihtiyaç kalmadı anlaşılan. Koltukaltı inceleyerek karakter tahlilinden sonra, bir Alman psikolog da bikini modellerine bakarak bu işi çözdü. Ufacık kumaş parçasının, sahibi hakkında neler ele verdiğini Alman psikolog Dr. Alfred Gebert anlattı.

LAME LÜKS SEVER

Altın ve gümüş renkli bikiniler, lükse düşkün, kendine güvenen ve meraklı kadınların tercihi. Yanınızda pahalı bir şampanya götürerek sanat ve yaşam tarzı hakkında konuşabilirsiniz.

SİYAH UTANGAÇLAR İÇİN

Siyah renkli bikinileri tercih edenlerse utangaç ve çekingen olanlar. Koruyucu ve ciddi bir tavırla yanına giderek onu sinemaya ya da dansa davet edebilirsiniz.

KARİKATÜRLÜ ÇOCUK RUHLU

Karikatür motifleri giyenler, çocuk kalmak isteyen, neşeli ve hayal gücü geniş olanlar. Yapmanız gereken esprili olmak, çocuk dondurması ikram etmek ve badminton oynamak.

AÇIKLAR İLTİFAT İSTER

Yıldızlı ve açık modellerse rahat tiplerin temsilcisi. Bedenlerini göstermekten zevk alan, canlı renkleri seven, arkadaş canlısı kadınlar bikinileri ya da figürleri hakkında iltifatlardan, kısa konuşmalardan ve erotik esprilerden hoşlanıyor.

ÇİZGİLİLER YARDIMSEVER

Çizgili modeller yardımseverleri temsil ediyor. Çizgili bikini giyenler, yardımsever, anlayışlı, yeniliklere açık, ama çekingen. Bu kadınlarla tanışmak istiyorsanız yanına gidip bir sorununuz hakkında konuşmanız yeterli. Ağrı kesicisi olup olmadığını sorduğunuz andan itibaren bütün dikkatini size yönelteceğinden emin olabilirsiniz.

DESENLİ SPORTİFTİR

Desenli modellere, sportif, konuşkan, vicdanlı ve bakımlı tipler rağbet gösteriyor. Gelip geçici ilişkilerden hoşlanmayan kadınları etkilemenin en iyi yolu günümüz gençliği ve kısa ve dar giyinen kadınları kötülemek.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle