GeriKelebek Brad Pitt ağır konuştu
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Brad Pitt ağır konuştu

Brad Pitt ağır konuştu
refid:12330407 ilişkili resim dosyası

Ünlü yönetmen Quentin Tarantino'nun kamera arkasına geçtiği İkinci Dünya Savaşı filminde rol alan Brad Pitt,Tom Cruise'un aynı konudaki filmini eleştirdi.

FİLMİN FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN

TARANTİNO FİLMİNİ ANLATIYOR

Pitt, Tom Cruise'un rol aldığı “Valkyrie” isimli filmi “gülünç” bulduğunu söyledi.

People dergisinde yer alan habere göre, Alman “Stern” dergisine konuşan Brad Pitt, Tarantino'nun yönettiği ve kendisinin de başrolünü üstlendiği “Inglorious Basterds” adlı filmi değerlendirdi.

İkinci Dünya Savaşı döneminin, sinema dünyası açısından önemli bir konu olduğuna işaret eden Pitt, “İkinci Dünya Savaşı daha pek çok hikaye çıkarır ve filmlere konu olabilir. Ancak bence Quentin Tarantino, bu konuya noktayı koydu” dedi.

Filmin bu türde söylenebilecek her şeyin söylendiği başarılı bir yapım olduğunu vurgulayan Pitt, filmin her türlü sembolü yıktığını belirtti. Ünlü aktör Pitt, “Yapılacak iş bitmiştir; işte hikayenin sonu” sözleriyle rol aldığı filmi övdü.

“KIYASLAMA BİLE KABUL ETMİYORUM”

Tom Cruise'un rol aldığı 2008 yapımı “Valkyrie” filmine ilişkin yorumu da sorulan Pitt, iki film arasında kıyaslama kabul edemeyeceğini söyledi. Pitt, “Valkyrie” isimli yapımla ilgili, “Bu, çok gülünç bir filmdi” dedi.
Quentin Tarantino'nun yönettiği filmde , Brad Pitt, Samuel L. Jackson, Diane Kruger, Melanie Laurent, Christoph Waltz, Eli Roth, Mike Myers ve B.J. Novak rol alıyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle