GeriKelebek Bodrum Masalı 5. bölüm fragmanında romantik dakikalar yaşanıyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bodrum Masalı 5. bölüm fragmanında romantik dakikalar yaşanıyor!

Bodrum Masalı 5. bölüm fragmanında romantik dakikalar yaşanıyor!

Bodrum Masalı 5. bölüm fragmanıyla izleyenlerin nefeslerini kesecek. Kanal D'nin başladığı günden itibaren izleyenleri ekran başına kilitleyen dizisi Bodrum Masalı, yeni bölümüyle Perşembe akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümüne yaşanacak olan romantik dakikalar damgasını vuracak. Faryalı'nın kafasını soru işaretleri yiyip bitirmektedir. Peki, Yıldız Faryalı'yı unutabilmiş midir? İşte, Bodrum Masalı 5. bölüm fragmanıyla sizlerle birlikte...

Kanal D'de ekranlara gelen Bodrum Masalı 5. yeni bölüm fragmanıyla izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bayram nedeniyle yayına ara veren dizinin yeni bölümü Perşembe akşamı sizlerle olacak. Dizinin yeni bölümüne Yıldız ve Faryalı'nın konuşmaları damgasını vuracak. Eski sevgili davasını sorgulamak için Faryalı'nın yanına giden Yıldız ateş püskürtmektedir. İşte, Bodrum Masalı 5. bölüm fragmanı ve detaylarıyla sizlerle...

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

Cahit’in kararı ile Ateş’ten uzak durması için Londra’ya yollanan Alara, Ateş olmadan yapamayacağını anlar ve babasına rağmen harekete geçer. Ateş ise, Alara ile aynı şehre gidebilmek için yüzme bursunun peşine düşer. Alara için, hayatı boyunca çabalamadığı kadar çabalamaya hazırdır. Aynı bursa Kelebek’in de talip olması iki genci karşı karşıya getirir.Cahit ise, Ateş ve Alara’yı bir araya getirmemeye kararlıdır.

Faryalı, Yıldız ve Gözde üç ortak olarak oteli işletmeye çabalamaktadırlar. Evren bu ortaklıktan memnun değildir. Oteli satabilmek için yeni planlar yapar. Bu uğurda can düşmanı Cahit ile ortak çalışmayı bile göze alır. Bu durum Ergüven ailesinin tüm fertlerini etkileyecektir. Yıldız çocuklarından yana tavır alırken, Evren yine kendi çıkarını düşünmektedir.

BODRUM MASALI 5. BÖLÜM FRAGMANI

DİZİNİN KÜNYESİ

Evren Ergüven pek çok otel sahibi varlıklı ve hırslı bir adamdır. Karısı Yıldız çocukları Ateş ve Su ile birlikte İstanbul'da görkemli bir hayat sürmektedir, Otellerinin büyük kısmının olduğu Bodrum'da ise ikinci bir kadınla kurduğu gizli bir yaşamı vardır. Evren'in bu düzeni ard arda verdiği yanlış kararlar neticesinde gelen hızlı iflasıyla tamamen bozulur.

Ailenin elinde avucunda Bodrum'da Yıldız'ın babasından miras eski bir ev ve küçük bir otelin yarı hissesinden başka bir şey kalmamıştır. Ergüven Ailesi lüks yaşamlarını terk etmek, o köhne eve taşınmak ve küçük otelle hayata yeniden başlamak zorundadır artık.

Ne var ki otelin öbür yarısı Evren ve Yıldız'ın hayatları boyunca adını ağızlarına almamaya yemin ettikleri birine aittir. Faryalı adıyla tanınan kişi Yıldız'ın Evren'den önceki sevgilisidir. Evren'e kalırsa Yıldız onu hiç unutmamıştır. Yıldız'ın ise Evinin tam karşısına taşınan kocasının bodrumdaki sevgilisinden henüz haberi yoktur. Bütün bu sırlardan habersiz olan Ateş ve Su kolejden hayallerinden arkadaşlarından zengin ve güvenli hayatlarından kopacak Bodrum'da hayatın ve ailelerinin hiç bilmedikleri yüzünü öğreneceklerdir. Her yıl tatile gelip zengin arkadaşlarıyla güzel günler yaşadıkları Bodrum'dan çok farklı bir Bodrum onları beklemektedir.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle