GeriKelebek Bodrum Masalı 5. bölüm fragmanına Yıldız damgasını vuruyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bodrum Masalı 5. bölüm fragmanına Yıldız damgasını vuruyor!

Bodrum Masalı 5. bölüm fragmanına Yıldız damgasını vuruyor!

Bodrum Masalı 5. bölüm fragmanıyla sevenleriyle buluşuyor. Kanal D'nin reyting rekorlarını altüst eden dizisi Bodrum Masalı yeni bölümüyle perşembe akşamı ekranlara gelecek. Sevilen dizinin yeni bölümünde ilginç gelişmeler yaşanacak. yıldız ve Faryalı arasında şoke eden bir konuşma gerçekleşecek. İşte, Bodrum Masalı 5. bölüm fragmanı...

Kanal D ekranlarının fenomen dizisi haline gelen Bodrum Masalı 5. bölüm fragmanını yayınladı. İzleyenlerin nefesini kesen dizinin bu haftaki yeni bölümüne Yıldız damgasını vuracak. Faryalı ve Yıldız'ın eski defterleri açması üzerine, duygu yüklü anlar yaşanacak. İşte, Bodrum Masalı 5. bölüm fragmanıyla sizlerle...

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

Cahit’in kararı ile Ateş’ten uzak durması için Londra’ya yollanan Alara, Ateş olmadan yapamayacağını anlar ve babasına rağmen harekete geçer. Ateş ise, Alara ile aynı şehre gidebilmek için yüzme bursunun peşine düşer. Alara için, hayatı boyunca çabalamadığı kadar çabalamaya hazırdır. Aynı bursa Kelebek’in de talip olması iki genci karşı karşıya getirir.Cahit ise, Ateş ve Alara’yı bir araya getirmemeye kararlıdır.

Faryalı, Yıldız ve Gözde üç ortak olarak oteli işletmeye çabalamaktadırlar. Evren bu ortaklıktan memnun değildir. Oteli satabilmek için yeni planlar yapar. Bu uğurda can düşmanı Cahit ile ortak çalışmayı bile göze alır. Bu durum Ergüven ailesinin tüm fertlerini etkileyecektir. Yıldız çocuklarından yana tavır alırken, Evren yine kendi çıkarını düşünmektedir.

BODRUM MASALI 5. BÖLÜM FRAGMANI

DİZİNİN KÜNYESİ

Evren Ergüven pek çok otel sahibi varlıklı ve hırslı bir adamdır. Karısı Yıldız çocukları Ateş ve Su ile birlikte İstanbul'da görkemli bir hayat sürmektedir, Otellerinin büyük kısmının olduğu Bodrum'da ise ikinci bir kadınla kurduğu gizli bir yaşamı vardır. Evren'in bu düzeni ard arda verdiği yanlış kararlar neticesinde gelen hızlı iflasıyla tamamen bozulur.

Ailenin elinde avucunda Bodrum'da Yıldız'ın babasından miras eski bir ev ve küçük bir otelin yarı hissesinden başka bir şey kalmamıştır. Ergüven Ailesi lüks yaşamlarını terk etmek, o köhne eve taşınmak ve küçük otelle hayata yeniden başlamak zorundadır artık.

Ne var ki otelin öbür yarısı Evren ve Yıldız'ın hayatları boyunca adını ağızlarına almamaya yemin ettikleri birine aittir. Faryalı adıyla tanınan kişi Yıldız'ın Evren'den önceki sevgilisidir. Evren'e kalırsa Yıldız onu hiç unutmamıştır. Yıldız'ın ise Evinin tam karşısına taşınan kocasının bodrumdaki sevgilisinden henüz haberi yoktur. Bütün bu sırlardan habersiz olan Ateş ve Su kolejden hayallerinden arkadaşlarından zengin ve güvenli hayatlarından kopacak Bodrum'da hayatın ve ailelerinin hiç bilmedikleri yüzünü öğreneceklerdir. Her yıl tatile gelip zengin arkadaşlarıyla güzel günler yaşadıkları Bodrum'dan çok farklı bir Bodrum onları beklemektedir.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle