GeriKelebek Bodrum Masalı yeni bölüm fragmanında şoke eden kavga!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bodrum Masalı yeni bölüm fragmanında şoke eden kavga!

Bodrum Masalı yeni bölüm fragmanında şoke eden kavga!

Bodrum Masalı 5. bölüm fragmanı ile ekranlara geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanında Faryalı ve Yıldız arasındaki tartışma yeni bölüme damga vuracak. Kanal D'nin yeni yayın döneminde iddialı yapımlarından biri olan Bodrum Masalı izleyiciler tarafından beğeni ile takip ediliyor. Peki Bodrum Masalı 5. bölüm fragmanında bu hafta neler yaşanacak. İşte Bodrum Masalı 5. bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

Bodrum Masalı bu hafta 5. bölüm fragmanı ile ekranlara geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanında Yıldız ve Faryalı arasında eski defterler yeniden açılıyor. Kanal D'nin yeni dizilerinden Bodrum Masalı kısa zamanda büyük izleyici kitlesine ulaştı.. Peki Bodrum Masalı 5. bölüm fragmanında bu hafta neler yaşanıyor? İşte yeni bölüm fragmanı ve eski bölümlerde yaşananlar

Bodrum Masalı 4. Bölüm'de; Yıldızlı Oteli kurtarmak için çabalayan Yıldız, Faryalı ve Gözde; Evren'in ihanetine uğruyor!

Cahit’in kararı ile Ateş’ten uzak durması için Londra’ya yollanan Alara, Ateş olmadan yapamayacağını anlar ve babasına rağmen harekete geçer. Ateş ise, Alara ile aynı şehre gidebilmek için yüzme bursunun peşine düşer. Alara için, hayatı boyunca çabalamadığı kadar çabalamaya hazırdır. Aynı bursa Kelebek’in de talip olması iki genci karşı karşıya getirir.Cahit ise, Ateş ve Alara’yı bir araya getirmemeye kararlıdır.

Faryalı, Yıldız ve Gözde üç ortak olarak oteli işletmeye çabalamaktadırlar. Evren bu ortaklıktan memnun değildir. Oteli satabilmek için yeni planlar yapar. Bu uğurda can düşmanı Cahit ile ortak çalışmayı bile göze alır. Bu durum Ergüven ailesinin tüm fertlerini etkileyecektir. Yıldız çocuklarından yana tavır alırken, Evren yine kendi çıkarını düşünmektedir.

Yıldız, Su ile olan konuşmanın hesabını Faryalı'ya soruyor. Bodrum Masalı, heyecan dolu yeni bölümüyle 15 Eylül Perşembe Kanal D'de! Faryalı ve Yıldız geçmişi unutabilecekler mi? Bodrum Masalı, heyecan dolu yeni bölümüyle 15 Eylül Perşembe Kanal D'de!

Bodrum Masalı 3. Bölüm'de; Yıldızlı Oteli kaybetmemek için kafa kafaya veren Faryalı ile Yıldız, beklemedikleri bir sürprizle karşılaşıyorlar

Evren, Cahit’in verdiği bilgi ile tuzağa düşmüş, yeri tespit edilmiştir. Borcuna karşılık hapse girme tehlikesi ile karşı karşıyadır. Polisten kaçar ve saklanır. Ergüven ailesi tüm güçleri ile Evren’in borcunu ödemeye çalışırken Yıldız’ın ve Ateş’in Evren’e olan öfkesi artmaktadır. Cahit’in olaydaki rolünün açığa çıkması Ateş ve Alara’yı karşı karşıya getirir. Gözde ise Yıldız’ın Evren’e olan öfkesini Evren’i birlikte kaçmaya ikna etmek için kullanır. Yıldız’a olan aşkını kalbinin derinliklerine gömmüş olan Faryalı, kendisini hiç istemediği halde Ergüvenlerin ailevi problemleri ile uğraşırken bulur. Su, babasının kurtulması için çabalarken Kelebek’ten yardım alır. Cenk, Kelebek’i kıskanmaya başlar. Arkadaşı Uzay’ın da doldurması ile Su’ya karşı çok büyük bir hata yapmak üzeredir.

 

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle