GeriKelebek "Biz birbirimizi mutlu ediyoruz"
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  11
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

"Biz birbirimizi mutlu ediyoruz"

"Biz birbirimizi mutlu ediyoruz"
refid:16753804 ilişkili resim dosyası

Uzun süredir güzel bir birliktelik yaşayan Engin Altan Düzyatan ve Özge Özpirinçci, ilişkileri hakkında çok özel detayları Marie Claire Dergisi’ne anlattı.

AŞKIN FOTOĞRAFLARI

"ARADIĞIMIZ TEK ŞEY MUTLULUK"   

Engin Altan Düzyatan, Özge Özpirinçci ile tanışmalarını şöyle anlattı: “Cesaretin Var mı Aşka dizisi kariyerimin ortalarına denk gelir. O işi kabul etmem ilginçti. Param bitmeye başlamıştı; öyledir, param bitene kadar çalışmam, bitince başlarım çalışmaya. Normalde yaz işi kabul etmiyordum ama o bir yaz işiydi. Özge ile o dizide karşılaştık. Mutluluğu seviyoruz ikimiz de. Bence insan mutlu olmak için yaşar. Aradığımız tek şey mutluluk.”

“Altan’ın karnında ‘Onurum hayatımdır’ anlamına gelen bir cümle yazıyor; ‘Est sularus othmithas’. Ayak bileğinde bir ejderha var; ejderhanın ortasında bir ying yang işareti var.O dövmeyi yaptırırken yanındaydım...”

Engin Altan Düzyatan: “Özge’nin sağ sırtında yıldızlar kayıyor. Diğer dövmesi isemükemmel! Sağ kasığında vampir ısırığı var. Diş aralığı bana ait! Dövmecimiz ‘Vampir ısırığını nasıl yapacağım?’ dedi, orada bir elma vardı, ısırdım, o diş aralığını hesaplayarak yaptı.”         


Yorumları Göster
Yorumları Gizle