GeriKelebek Biri Gökhan, biri Barış’tı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  58
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Biri Gökhan, biri Barış’tı

Ve Gamze’nin yakın çevresi iddia etti: ‘Gökhan, Kemer’e Gamze ile barışmak için gelmişti. O gece beraber diskoya gittiler. Sonra otele geldiler. Tecavüz görüntüleri bu otelde çekildi. Çeken de Barış Kılıç’tı.’

BASKETBOLCU eski sevgilisi Gökhan Demirkol’un kendisini ilaçla uyutup tecavüz ettiğini ve cep telefonuyla görüntülediğini ileri süren Gamze Özçelik’i geçen yıl 27 Haziran-1 Temmuz tarihleri arasında kaldığı Kemer Resort Otel’e 2 erkekle girerken gören güvenlik görevlisi Taner Çakırgil, ‘Biri, gazetelerde fotoğrafını gördüğüm Gökhan’a benziyordu, uzun boyluydu. Diğeri de kısa boylu ve bıyıklı bir adamdı’ dedi. Otelin eski Genel Müdürü Ruhi Çuhadaroğlu ise Gamze Özçelik’in annesinin kendisine, öteki gencin Barış olduğunu söylediğini açıkladı. Dizi oyuncusu Barış Kılıç da, Gökhan Demirkol ile arkadaş olduğunu kabul etti.

GÜVENLİKÇİ ANLATTI

Kemer Resort Otel’de geçen yıl görev yapan ve adının açıklanmasını istemeyen bir sorumlu, Gamze Özçelik’in 30 Haziran’ı 1 Temmuz’a bağlayan gece annesi ve kızkardeşleriyle dışarı çıktığını ve saat 05.00 sıralarında 34 plakalı bir Mercedes otomobilde iki erkekle döndüğünü ve Gamze’nin güvenlik görevlisi tarafından durdurulduğunu açıkladı. DHA’nın bulduğu güvenlikçi Taner Çakırgil, geçen yıl meydana gelen olayla ilgili olarak şunları söyledi:

‘Otel kapısında bekliyordum. Gri renkli Mercedes otomobil kapıya yanaştı. Gamze Hanım, uzun boylu erkek ve Gamze Hanım’ın kızkardeşi otomobile bindi. Bir de aracı kullanan bey vardı. 4 kişi otelden ayrıldılar. Otomobile binen beyefendi, gazetelerde fotoğrafını gördüğüm Gökhan’a benziyordu, uzun boyluydu. Diskoya gitmek üzere tesisten ayrıldılar. Sabaha karşı aynı otomobil otele tekrar geldi. Kızkardeşi yoktu. Uzun boylu erkek ve Gamze araçtan indi. Otomobili olduğu yere bırakan erkeği ilk kez boydan gördüm. Kısa boylu ve bıyıklı bir adamdı. Erkekler, otel müşterisi olmadığı için alamayacağımızı söyledim. Gamze Hanım, ‘Onlar benim misafirim’ deyince aldık. Saat 05.00 sıralarında geldikleri otelden iki erkek 06.30 gibi ayrıldı.’

İŞLETMECİ: GÖKHAN

Tesisin güzellik merkezini Gamze Özçelik’in annesi Tülin Özçelik’le birlikte işleten Sinan Solay da, 29 Haziran 2004’te biri uzun, diğeri kısa boylu arkadaşının tesise geldiğini ve güzellik merkezinin girişinde Gamze Özçelik ile bir süre konuştuklarını söyledi. Annesi Tülin Özçelik’in uzun boylu erkekle kendisine ‘Gökhan’ olarak tanıştırdığını belirten Solay, şunları anlattı:

Tülin Hanım, yeniden barışmak için İstanbul’dan Antalya’ya geldiklerini Gamze’yi konuşmak istediklerini ifade etti. Daha sonra Gamze, adının Gökhan olduğunu söylenen kişi ve arkadaşı, birlikte sahile inerek yürüyüş yaptılar. Akşam da dışarı çıktıklarını öğrendim.’

ESKİ MÜDÜR: BARIŞ


Gamze Özçelik’in annesi Tülin Özçelik, dün gazetelerde açıklaması yer alan Kemer Resort Otel eski Genel Müdürü Ruhi Çuhadaroğlu’nu telefonla arayarak olaydan duyduğu üzüntüyü dile getirdi. Çuhadaroğlu, ‘Tülin Hanım, telefonla arayarak ‘Kusura bakmayın, sizi de sıkıntıya soktuk ve adınız bu olaya karıştı’ dedi. Ben de önemli olmadığını söyledim. Annesi, Gamze’nin tatildeyken yanına gelen iki erkekten birinin adının Barış olduğunu söyledi’ diye konuştu.

Barış çekti iddiası

İDDİAYA göre o gece basketbolcu sevgilinin yanında bulunan Barış Kılıç isimli genç, iki sevgiliyle birlikteydi. Ve 3’ü odaya çıktılar. Özçelik’in aile çevresinden alınan bilgiye, Barış Kılıç, Gökhan Demirkol’la Gamze Özçelik’in Türkiye’nin yaklaşık bir aydır tartıştığı tecavüz görüntülerini çeken kişi.

Gamze Özçelik’in annesi Tülin Hanım’ın yakın dostlarına söylediği, ‘Her şey yakında açığa çıkacak. Gökhan Demirkol’un avukatının yaptığı araştırma bize yaradı. Kızım, görüntüleri izleyince önce Demirkol’un anne ve babasının yatak odası dedi. Çünkü kendinde değildi. O sabah kalktığında, ‘Anne başım çok ağrıyor’ demişti. Şimdi her şey daha iyi anlaşılıyor. Biz, Barış Kılıç denen o çocuğun peşindeyiz. Görüntüleri onun çekmiş olabileceğinden şüpheleniyoruz. Dedektif tuttuk, polise haber verdik. Barış’ı arıyoruz’ demesi, olaydaki kilit ismin Barış Kılıç olduğu yorumlarına neden oldu.

Özçelik otele girerken kendinde

OTEL güvenlik görevlisinin anlatımından Gamze Özçelik, disko dönüşü sabaha karşı arkadaşlarıyla otele girerken, ‘kendinde’ olduğu ortaya çıktı. Özçelik, ‘Arkadaşlarınızı içeri sokamazsınız’ diye uyarılınca ‘Onlar benim misafirlerim’ diyor. Otele yürüyerek girmesi ve konuşması, Gamze’nin görüntülerdeki ‘baygın’ haliyle çelişiyor. Gökhan Demirkol’un avukatı Ömer Yeşilyurt, ‘Görüntüler Kemer’de bir otelde 1 Temmuz 2004, saat 06.11’de çekildi. 3 kola kutusu ve bir tabak içinde uyuşturucu gibi beyaz bir toz görünüyor. Odada 3’üncü bir kişi olması gerekiyor. Hatta sallanma olmadığı için görüntüleri de bu 3’üncü kişi çekmiş olmalı’ demişti. Bu açıklama, gelişmelerden sonra Demirkol’un aleyhine işledi.

AVUKAT: GÖKHAN DEĞİL

Bu arada Yeşilyurt, Kemer Resort Otel’in eski Genel Müdürü Ruhi Çuhadaroğlu’nun ‘Otele girenlerden biri Gökhan’dı’ iddiasını, ‘Bu iddiayı kabul etmiyoruz. Benim müvekkilim orada değildi. Gamze Hanım otelde kiminle ne yapmış bizi ilgilendirmiyor’ diye yanıtladı.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle