GeriKelebek Beren Saat'e sessiz torpil
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Beren Saat'e sessiz torpil

Beren Saat'e sessiz torpil
refid:12874825 ilişkili resim dosyası

Çok ses getiren Nefes filminin yönetmeni Levent Semerci yeni filminin hazırlıklarına başladı. Yeni filminde hiçbir ünlü oyuncuya yer vermeyecek olan Yönetmen, sevgilisi Beren Saat için sessiz rol torpili yaptı.

Beren Saat / Foto Galeri

Levent Semerci ‘Nefes’ filminin ardından birçok ünlü oyuncu ve yapımcıdan ‘Birlikte çalışalım’ diye teklif almaya başladı. Almanya- Köln’de yaşayan ve sevgilisi Beren Saat için İstanbul’a yerleşmeye hazırlanan Levent Semerci teklifleri reddediyor. Çünkü 2.5 ay sonra çekimlerine başlayacağı ikinci filminin senaryosu üzerine çalışıyor. Film tarihi bir savaşı anlatıyor. Başrollerde ünlü oyuncu yok. Ama sürpriz bir isim misafir oyuncu.

KİMSE TANIYAMAYACAK

Levent Semerci’nin filminin yalnızca 1.5 dakikalık bölümünde 3 aydır birlikte olduğu sevgilisi Beren Saat görünecek. Ancak Beren Saat’in hiç diyaloğu olmayacak. Ayrıca yapılan makyajla yüzü yaşlandırılıp değiştirilecek. Yani seyirci Beren Saat’i görmüş olsa da tanıyamayacak. Levent Semerci diğer oyuncularını Devlet ve Şehir Tiyatroları’nın kadrosundan seçecek. Bu yüzden şu an sahnelenen tüm oyunları izleyeceği söyleniyor.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle