GeriKelebek Ben de çirkin teklif aldım
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  44
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ben de çirkin teklif aldım

Ben de çirkin teklif aldım
refid:6483833 ilişkili resim dosyası

Berna Laçin'den yıllar sonra çarpıcı bir itiraf geldi. Laçin "Gençliğimde ben de ahlaksız teklif almıştım" dedi.

Ben de çirkin teklif aldım
Berna Laçin fotoğrafları için tıklayın

Berna Laçin'den yıllar sonra çarpıcı bir itiraf geldi. Televizyon camiasında aklı ve yeteneği sayesinde ayakta kalabildiğini belirten oyuncu, "Gençliğimde ben de ahlaksız teklif almıştım" dedi." Çıktığım ilk günden beri, ne sevgililerimle gündeme geldim ne de başka sansasyonel haberlerle" diyen Laçin, geçmişte kalan bu olayla ilgili şunları söyledi: "Uygunsuz tekliflerle televizyon camiasında bir kez karşılaştım. Gençken bir televizyon yöneticisinden öyle bir tavır gördüm. Seni seviyorum ve benimle olursan seni yıldız yaparım durumu vardır ya eski Türk filmlerinde, onun gibi bir durum. Bir çeşit ahlaksız teklif yani. Tabii hemen istifa ettim."

Gençliğimde ahláksız teklif almıştım

Anti Aging dergisinin mayıs-haziran sayısına konuşan Berna Laçin, çok genç yaşlarda başladığı televizyon hayatında aklı ve yeteneği sayesinde ayakta kalabildiğini söyledi ve ekledi: "Sansasyonla gündemde kalmak isteseydim, elime çok fırsat geçmişti. Gençliğimde ben de ahláksız teklif almıştım."

En Son "Yıldız Savaşı" adlı dizide gördük sizi. Mehmet Ali Erbil ile oynamak nasıldı?

- Mehmet Ali başta yoktu. Biz Amerika’da ve Türkiye’de uzun yıllar yayınlanmış bir diziyi, "Murphy Brown"u yaptık. Dizinin orijinalinde de böyle bir erkek rolü yoktu. Mehmet Ali için, oradaki üç rol birleştirilip tek role dönüştürüldü.

Yapımcınız Sadettin Saran’dı. Hülya Avşar ile aranız pek iyi değil... Proje geldiğinde Sadettin Saran’ın ismini görünce ne hissettiniz?

/images/100/0x0/55ea77adf018fbb8f881dee0
- Proje geldiğinde daha onlar sevgili bile değildi. En azından biz bilmiyorduk.

Sonrasında bu projeyi Hülya Avşar’ın engelleyeceğine dair bir "acaba"nız hiç olmadı mı?

- Hayır. Saran bir işadamı ve bir işadamı özel hayatı ile iş hayatını asla birbirine karıştırmaz. İkincisi, Hülya Avşar da böyle saçma sapan bir şey için ilişkisini, işini riske atacak biri değil.

Dizi, neden bitti?

- Tam olarak bilmiyorum. İyi başlamıştık ancak ikinci bölümden sonra gece geç vakte alındı ve seyircide kan kaybı yaşadık.

Yeni projeler var mı?

- Şu sıralar bir senaryo yazıyorum, bir aşk hikayesi. Fox TV’deki "Çocuktan Al Haberi" programım devam ediyor. Bir yandan da Cihan Ünal ile "Dönme Dolap" oyunumuz sürüyor.

Sizce Türkiye’de  jön var mı?

- Çok var ama jön-komik yok. Dikkat edin, çirkinler genelde komedyen olur.  O yüzden jön-komik oynayacak adamı bulmak daha zor. Buna en yakın isim Cem Davran’dır. Bir de Emre Kınay’ın o anlamda hoş olabileceğini düşünürüm.

Magazinden bu kadar uzak olup aranan bir oyuncu olmayı nasıl başardınız?

- Çıktığım ilk günden beri, ne sevgililerimle gündeme geldim ne de başka sansasyonel haberlerle.

Bugüne kadar hiç uygunsuz tekliflerle karşılaştınız mı?

- Televizyon camiasında bir kez karşılaştım. Gençken bir televizyon yöneticisinden öyle bir tavır gördüm, hemen istifa ettim.

Ben de çirkin teklif aldım
Ahláksız teklif miydi?

- Seni seviyorum ve benimle olursan seni yıldız yaparım durumu vardır ya eski Türk filmlerinde, onun gibi bir durum. Bir çeşit ahláksız teklif yani...

  Peki bize bir gününüzü anlatır mısınız?

- Sabahtan akşama kadar ayaktayım, koşuşturuyorum. Hayatımda biraz yenilikler yapmaya çalışıyorum. Kandilli’de iki katlı yeni bir ev aldım. Onunla ilgileniyorum.

Estetik yaptırmayı düşünüyor musunuz?

- İleride yaptıracağım, sarkmalara tahammül edemem.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle