GeriKelebek Bekar evini ayırt etmenin yolları
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bekar evini ayırt etmenin yolları

Bekar evini ayırt etmenin yolları
refid:20696893-spot ilişkili resim dosyası

Biriyle tanıştınız ve ondan çok hoşlandınız. Sinemaya gittiniz, yemeklere çıktınız ve evet, o malum gün geldi, sizi evine davet etti.

Her kadının içinde bir şüphe vardır, ister arkadaşlarıyla tanışsın, ister hayat hikayesini dinlesin, merak eder; acaba hayatında başka biri var mı?

Bunu anlamanın en güzel yolu tabii ki o kapının ardında yatıyor. Şimdi size birkaç tüyo vereceğiz. Bu maddeleri bir yere not edin ve mutlaka sırasıyla uygulayın. Cevap kendiliğinden ortaya çıkacak.

Öncelikle evin düzeni çok önemli. Bu tabii ki evde ondan başka biri olduğu anlamına gelmiyor, belki de çok düzenli biri var karşınızda! Ama bu ufak maddeler sizi gerçek sonuca ulaştıracak.

Madde 1:

Mutfağa ona yardım etme bahanesiyle girin. Bakın bakalım bulaşık var mı, varsa kaç kişilik bir bulaşık var. Birkaç günlük birikmişse anlamak zor olsa da içki bardaklarını takip edin! Ruj lekesi olup olmadığı göz ucuyla kontrol edebilirsiniz. Bir küçük detay daha şarap kadehi kaç adet var?

Madde 2:

Buzdolabını açın! Dolapta yemek var mı kontrol edin, eğer varsa erkek yemeği mi yoksa bir kadın yemeği mi hemen anlarsanız. Şüphelendiyseniz diyaloğu şöyle geliştirin: “- A, çok severim bu yemeği sen mi yaptın?” Hemen cevap vermiyor ve göz temasından kaçınıyorsa şühelenmekte fayda var. Direkt cevap veriyorsa tedirgin olmaya gerek yok, “- Yiyeceksen koyalım bir tabağa” falan derse lafı hemen çevirin ve “– Yok , şimdi yemem, başka zaman” dersiniz.

Madde 3:

Erkekler dip köşe temizliği bizim kadar sık yapmazlar, bu da bizi kolaylıkla “Olay Yeri İnceleme” ekibine çevirebilir. Öncelikle koltuk yastıklarının altına bir göz atın. Çıkan fındık fıstığı boşverin, asıl hedef toka, firkete, takma kirpik, ruj gibi sizi sonuca götüren şeyler var mı inceleyin.

Madde 4:

En önemli yerlerden biri de banyo. Bilirsiniz kadınlar kendilerine ait ufak eşyalarını erkeğin evinde bırakmayı severler. Çünkü bilirler ki her şey bu ufak eşyaları o evde bırakmakla başlar; deodorant, parfüm, diş fırçası, şampuan... İşte ileride koltuk, tava, buzdolabı, gardırop da bu küçük eşyalar sayesinde bu evdeki yerini alır! Kaç tane diş fırçası var, mutlaka kontrol edin. Duşa mutlaka bakın, şampuanlara ve duş jellerine göz gezdirin. Eğer bir şey bulduysanız yerini değiştirin, şampuanın ağzını açıp bir kenara bırakın. Sonra olacakları izlemek için birkaç gün evin etrafında dolaşır, eğlenirsiniz.

Madde 5:

Nevresim takımı da bir erkeği ele verecek ince detaylardan biridir, öyle çiçekli böcekli bir şeyler varsa durup düşünmekte fayda var. Dolaplara bakmak artık biraz özele kaçacaktır ama odada bir tuvalet masası varsa ve üzerinde yüz temizleme sütü duruyorsa evinizin yolunu tutmanızı öneririz. 

http://www.altincicadde.com/icerik/bekarerkekler"target="_blank

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle