GeriKelebek Bebek beklerken terk edildiler
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bebek beklerken terk edildiler

Dünyanın neresinde olursa olsun, terk edilmek her zaman can acıtır. Hollywood’un en güzel ve ünlü kadınları da eşleri tarafından terk edildiler. Üstelik onların bir de farkı vardı. Hamileydiler!

Charlie Sheen-Denise Richards

Minik kızları Sam’in üzerine titreyen ve ikinci bebeklerini bekleyen ünlü çiftin boşanma kararı, iddiaları beraberinde getirdi. Charlie Sheen’in eşini, porno yıldızı Chloe Jones ile 15 bin dolarlık bir kaçamakla aldattığı söylentilerine, Denise Richards’ın hamilelik kaprislerini abarttığı iddiaları karıştı.

Steve Bing-Liz Hurley

Güzel, seksi, başarılı. Ama Liz Hurley’in de bir terk edilme öyküsü var. Hurley 2001 yılında, yapımcı Steve Bing ile beraberdi. Liz Hurley, basına hamile olduğunu açıklarken, Bing, onu terk ediverdi. Üstelik dünyaya gelen oğlunun da kendisinden olmadığını iddia etti. DNA testleri, Steve Bing’i yalanlasa da, o hala çocuğuyla ilgilenmiyor.

Kevin Federline Shar Jackson

Britney Spears’ın dansçı eşi Kevin Federline, genç şarkıcıya aşık olduğunda, eşi Shar Jackson, yedi aylık hamileydi. Üstelik karı-kocanın bir yaşında Kaleb adında bir de oğulları vardı.

Billy Crudup Mary Louise Parker

40 yaşındaki Parker ile BillyCrudup’ın yedi yıllık ilişkisi, bebekleri William’ın ocak ayındaki doğumundan kısa bir süre önce bitti. Crudup, 25 yaşındaki oyuncu Claire Danes ile birlikte olmaya başladı.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle