GeriKelebek Baştan çıkarıcı ve özgür gençlik
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Baştan çıkarıcı ve özgür gençlik

Toplumun genç kesimlerine seslenen Vakkorama, 1997-98 sonbahar-kış koleksiyonuyla yine iddialı. Önümüzdeki mevsimin genç kız ve erkek modasına baştan çıkarıcı, özgür ve kişiliği yansıtan çizgiler hakim...

GENÇ ERKEK:

Sadelik, çarpıcılık ve özgürlük ön planda. Renklerde bu yıl da siyahtan vazgeçilmiyor. Bunun yanı sıra koyu gri, lacivert, bej ve koyu maviler var. kumaşlar, şön, kadife, kadife ve iplik karışımıyla elde edilen daha parlak, kaygan ve jan jan yapan kumaşlar... Koyu renkli ekoseler ve vücuda yakınlık öne çıkıyor. Ceketler, pantolonlar, gömlekler ve trikolar hep bu anlayışla hazırlanmış... Bu kiş Vakkorama koleksiyonunda trikolar da çok gözde. İri düğmeli triko ceketler dikkati çekiyor. Lastik örgülü, vücuda oturan ‘‘V’’ ve bisiklek yaka kazaklar, ceketlerle, derilerle ve deri görünümlü suni teknik kumaşlarla hazırlanmış montlarla giyiliyor.

GENÇ KIZ:

Önümüzdeki sezonun Vakkorama genç kızı, romantik, kadınsı, baştan çıkarıcı, özgür ve alabildiğine seksi... Renklerde koyu sonbahar renkleri, bordo, şarap, prün, mor... Kahve, siyah, gri, biraz da bej... Ana hatlarda sadelik ve seksilik var. Kumaşlarda kadife baştacı; hem de çiçek desenli elbise, gömlek, etek ve pantolon olarak... Kadifenin romantizmi ve baştan çıkarıcı yumuşaklığı, jarseler ve jorjet kumaşlarla tamamlanıyor... Vatkalar, bu yıl yine gündemde. Daha köşeli omuzlar, 80'li yılları andırıyor. Uzun ceketler, süet streç çizmeler ve botlar öne çıkıyor. çantalarda boylar ufalıyor, kemerler inceliyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle