GeriKelebek Başbakan'a psikoloğunuz var mı diye sordum
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Başbakan'a psikoloğunuz var mı diye sordum

Başbakan'a psikoloğunuz var mı diye sordum
refid:24649623 ilişkili resim dosyası

Hülya Avşar, geçtiğimiz aylarda Gezi Parkı, eylemleri için Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’la görüşmüştü. Dün akşam katıldığı Candaş Tolga Işık'ın sunduğu ‘Bunu Konuşalım’ programında Hülya Avşar, görüşmenin ayrıntılarını anlattı.

Daha önce hiçbir yerde görüşmenin detaylarını açıklamadığını belirten Avşar, ‘Belki burada söylemem yanlış olacak. Bilemiyorum ama söylemek istiyorum şu anda. Başbakan'a 2 soru sordum. Önce söylemek istemediğim. Ama şimdi söylersem artık üzerinden zaman da geçti yanlış olmaz diyerek sözlerine başladı.

Hülya Avşar, ilk sorum Başbakan'a , "Sizin psikolog bir danışmanınız var mı?" dedim. Var tabi dedi. Sanırım siz dinlemiyorsunuz o zaman dedim. Etkileyemiyorlar sizi anlamında. O anda bir şeylerin yanlış gittiğine inanıyordum. Ben tamamen duygusal tarafındayım. Teknik kısmını çok iyi bilmiyor olabilirim. Bir süre sonra da ikinci söylediğim önemli şeyde de sizin de çok hatalarınız var dedim. O zaman lütfen söyleyin bana hatalarımı dedi. Ben de eylemler sırasında mitinglerin olmamasının gerektiğini söyledim. Sizin de hatalarınız var sadece siz haklı değilsiniz dedim. Beni olgunlukla karşıladı. Bana orada bu sizin işiniz değil siz işinize bakın dese de haklıydı. Her şeyi göze alarak girmiştim orata son derece keyifli çıktım oradan.’ açıklamasını yaptı.

HÜLYA AVŞAR BAŞBAKAN'LA NE KONUŞTUĞUNU ANLATTI


Yorumları Göster
Yorumları Gizle