GeriKelebek Bana Sevmeyi Anlat 1. bölüm için nefesler tutuldu!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bana Sevmeyi Anlat 1. bölüm için nefesler tutuldu!

Bana Sevmeyi Anlat 1. bölüm için nefesler tutuldu!

FOX TV'de bu akşam Bana Sevmeyi Anlat 1. bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. Seda Bakan ve Kadir Doğulu'nun baş rollerini paylaştığı Bana Sevmeyi Anlat dizisi hikayesi ve fragmanları ile dikkatleri üzerine çekti. Bana Sevmeyi Anlat 1. bölüm fragmanları ve özeti ile haberimizin detayında..

Bana Sevmeyi Anlat, bebeğiyle Almanya’da zorlu bir mücadele vermekte olan Leyla(Seda Bakan), en yakınlarının ihanetine uğrayan Alper (Kadir Doğulu) ve her ikisinin yaşamında bir dönüm noktası olacak Haşmet’in (Mustafa Üstündağ) sürükleyici hikayesine odaklanacak. Bebeğinin geleceği için güçlü ve varlıklı bir iş adamı olan Haşmet’le evlenmeyi kabul edecek Leyla’nın yolu Alper’le tesadüfen kesişecek.

Haşmet’in karanlık yüzüyle karşılaştıktan sonra kendi düğününden kaçmaya karar veren Leyla, Haşmet’in restoranında yeni bir hayata adım atan Alper’in hayatına bomba gibi düşecek. İkili, ilerleyen bölümlerde kendilerini karşı konulmaz bir aşkın içinde bulacak.

Yönetmenliğini Mesude Eraslan'ın, senaristliğini Deniz Akçay'ın üstlendiği Bana Sevmeyi Anlat’ın kadrosunda ayrıca Kadir Çermik, Aslı Orcan, Bahadır Vatanoğlu, Emir Çubukçu, Mine Kılıç, Bihter Dinçel, Mahperi Mertoğlu, Serdar Özer, Cemil Büyükdöğerli, İlayda Alişan, Gülper özdemir, Tolga Tuncer, Naz Sayıner ve Lavinya Ünlüer yer alıyor. Bana Sevmeyi Anlat 26 Ağustos Cuma FOX'ta!

Bana Sevmeyi Anlat 1. Bölüm 4. Tanıtımı

Bana Sevmeyi Anlat 1. Bölüm 3. Tanıtımı

 

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle