GeriKelebek Aysun Kayacı'ya suç duyurusu
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  14
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aysun Kayacı'ya suç duyurusu

Aysun Kayacı'ya suç duyurusu
refid:12301677 ilişkili resim dosyası

Tekirdağ Barosu avukatlarından Haşim Korkmaz, manken ve oyuncu Aysun Kayacı hakkında, bir televizyon programında müvekkili olan babası Selahattin Bekir Kayacı'ya hakaret ettiği gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu.

 

Kendisine ‘hayırsız evlat’ diyen babasına, mahkemeden konuşma yasağı koydurtan Kayacı, ardından da babası ve film yapımcısı Hakan Türk hakkında, şantaj yaptıkları gerekçesiyle savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu. Kayacı, babasını “İstanbul’da Aşk” adlı filmde oynatmaması karşılığında Türk’ün kendisinden para istediğini öne sürmüştü.

Kayacı’ya, babası yüzünden bir kez daha mahkeme yolu göründü. Ancak bu kez şikâyet eden taraf, babası oldu. Kızının kendisini kamu önünde küçük düşürdüğünü iddia ederek savcılığa başvurdu. Baba Kayacı, NTV’deki “Haydi Gel Bizimle Ol” programında kendisine “Alkolik ve ağır şizofren” diyen kızına ve Müjde Ar’a yayın yoluyla hakaret iddiasıyla dava açtı. Şişli Savcılığı’na başvuran Selahattin Kayacı, Müjde Ar’dan “Sen de onu babalıktan reddet. Seni hiçbir yere göndermeyiz. O defolup gitsin. Bir de sen ona para gönderiyorsun. Gönderme, onu da kes. Bu adamdan seni kurtaracağız” sözleri nedeniyle davacı oldu.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle