GeriKelebek Ayşegül yıldırım gibi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ayşegül yıldırım gibi

Ayşegül Aldinç, ortakları arasında şarkıcı Murat Göğebakan'ın sevgilisi Sema Bekmez'in de bulunduğu Medya Words'ün açılışında iki dizi projesi olduğunu açıkladı.

Halkla ilişkiler ve menajerlik alanında hizmet vermeye başlayan Medya Words, farklı bir anlayışla medya dünyasına girdi. Şarkıcı Murat Göğebakan'ın sevgilisi Sema Bekmez'in de ortakları arasında olduğu şirketin diğer ortakları ise Yüksel Yılmaz ve Gürsen Acar. Şirketin ünlü isimleri bir araya getiren açılışına katılan sinema ve müzik dünyasının sevilen ismi Ayşegül Aldinç, dizi filmlerde oynamak istediğini ve artık sinemadan çok dizilere zaman ayrıldığını söyledi. Sanatçı, Beyaz'la ilgili olarak haklarında çıkartılan dedikodulara ise ‘‘Biz dikkat çeken iki sanatçıyız, o kadar. Ben sevgilim olursa bunu açık yüreklilikle söylerim’’ açıklamasını yaptı. Geçtiğimiz temmuz ayından itibaren bir de albüm hazırlamaya başladığını söyleyen Aldinç, ‘‘Ben yılda bir albüm yapamam. Günde beş beste yapan arkadaşlar var, ama bana göre değil’’ dedi.

Türkücü Şükriye Tutkun, Ayşegül Aldinç, şirketin ortaklarından Yüksel Yılmaz, Sema Bekmez ve şarkıcı sevgilisi Murat Göğebakan açılışta bir araya geldiler. Pop müzik ve sinema sanatçısı Ayşegül Aldinç, gündemde kalmak için dizi filmlerde rol almak gerektiğine inanıyor. Aldinç, yeni albümünün hazırlıklarını da sürdürüyor.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle